Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Всесвіт тіла: Всередині тварин

Всесвіт тіла: Всередині тварин


Всесвіт тіла повертається: понад сотню екзотичних тварин покажуть у столиці зсередини!


Вперше буде можливість зблизька роздивитися, як побудовані тіла більше ста гігантів пустелі, джунглів і океанів! Унікальна нагода з’явиться на пізнавально-освітній виставці "Всесвіт тіла: всередині тварин"! Відомий німецький науковець і творець всесвітньо відомої експозиції "Body Worlds" Ґунтер фон Гаґенс другий рік поспіль вражатиме українців.

Не з підручників біології, а наяву. На виставці "Всесвіт тіла:всередині тварин" кожен охочий зможе дізнатись в деталях, як функціонують організми більше 100 видів тварин не тільки дикої природи, а й свійських теж. Побачите, які процеси життєдіяльності ховаються під пір’ям або ж хутром звірів. Представлена виставка — це натуралістичні експонати або ж просто пластинати. Саме вони стануть головними об’єктами досліджень фізіології тварин. Наприклад, 5-ти метрового жирафа, слона, верблюда, гігантського кальмара або ж страуса. Дізнаєтесь, як усі вони рухаються, дихають, їдять та навіть розмножуються. Те, чого не побачите у жодному зоопарку чи музеї.

Оригінальна ідея анатомічної виставки у Ґунтера фон Гаґенса з’явилася, коли у його Інститут пластинації вперше пожертвували тіло горили з німецького зоопарку. А потім ще й жирафа та слона. Поповнювати експозицію з роками вдавалося завдяки участі у ветеринарних програмах та співпраці із зоопарками. Куратори запевняють, — жодна тварина не постраждала. Тому на виставку можна приходити як дорослим, так і дітям. Окрім видовищності, експозиція ще й пізнавальна та освітня.

"Тільки над жирафом ми трудилися більше двох років. Я неймовірно захоплена бачити, коли відвідувачі ретельно вивчають кожен експонат, не приховують свого здивування і помічають, скільки схожого у нас з тваринами. Виявляється, достатньо лише заглянути під нашу шкіру", — каже кураторка виставки Анджеліна Волс.


Мета виставки — привернути увагу людей до зменшення популяції тварин. А школярів та студентів — до кар’єри в науково-дослідній сфері. Усі пластиновані тварини доповнені інформаційними стендами, які доступно розкажуть про цінність кожного виду для людства.

Крім цього, гостям виставки також покажуть повноцінний пластинат тіла людини. Це унікальна нагода краще пізнати усі системи організму в тривимірному вигляді.

"Всесвіт тіла: всередині тварин" ("Body Worlds: Animal inside out") — це продовження виставки пластинатів "Body Worlds" німецького анатома Ґунтера фон Гаґенса, яку в Україні показали минулого року. А ось вперше незвичайну виставку тварин навиворіт представили глядачам у 2010-му. На створення усіх експонованих тварин пішло близько 10 років.


Виставка працює щодня з 10:00 до 21:00. Каса - до 20:00.

Квитки на сайті https://bodyworlds.com.ua/


Вік

5+


Вартість

Звичайний ПН-ПТ: 350 грн (Діти до 5 років - безкоштовно)
Звичайний СБ-НД та святкові дні: 400 грн
Сімейний (3 особи) ПН-ПТ: 890 грн
Сімейний (3 особи) СБ-НД та святкові дні: 1050 грн


Посилання


Адреса

Київ
пр-т Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

  • станція метро "Виставковий центр"
  • від залізничного вокзалу - маршрутним таксі № 458, № 726
  • від залізничного вокзалу "Південний" - маршрутним таксі № 507
  • від центрального автовокзалу -  маршрутними таксі № 156, 172,  212, 416, 444, 515 до зупинки «Експоцентр»
  • від Кільцевой дороги  - автобусом № 56, маршрутними таксі № 56, 461

      http://mapia.ua/ru/kiev/addresses/ave-akademika-glushkova-1