Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Різдвяна фабрика мрій на ВДНГРіздвяна Фабрика мрій - це справжнє казкове місце, де знаходиться чарівне виробництво ялинкових прикрас. Проте, це не проста фабрика, а місто, де ельфи вчать дітей здійснювати свої найзаповітніші мрії, а дорослих — вірити у дива.

Спочатку ви потрапите на святкову площу казкового міста, де живуть і працюють ельфи. Тут можна не тільки загадати мрію і зробити декілька фантастичних фотографій, випити кави з десертами. Вхід на фабрику теж розташований на площі, де на вас вже буде чекати ельф-екскурсовод. Всі майстерні казкової фабрики виглядають, як справжнє виробництво.

Тут є і кабінет головного ельфа Гукаса, і величезні кімнати з неймовірним приладдям: розпалювач вогню, за допомогою якого видуваються ялинкові прикраси, спеціальна ванна для їх сріблення, величезна машина для фарбування іграшок, ціла майстерня з розпису готових кульок, і найголовніше — зірковий небосхил, на якому ви зможете записати свою найзаповітнішу мрію! Чим? Тим, чим палають зірки, звісно — світлом!

Наприкінці екскурсії кожен з вас отримає набір для створення мрій зі своєю власною кулькою, яку можна наділити своєю особливою мрією, розфарбувати її вдома і повісити на саму верхівку новорічної ялинки!

А ще у казковому місті ельфів працюватиме Різдвяний магазин, де зможете придбати неймовірні ялинкові прикраси для вашої новорічної ялинки.

Чекаємо на Вас вже з 18 листопада на ВДНГ у другому павільйоні.


Графік роботи: з 10:00 до 21:00.

 


Вік

3+


Вартість

сімейний квиток: 350 грн
груповий квиток: 330 грн
Багатодітні сім’ї: 300 грн
Діти до 4х років, діти сироти, діти сім'ї загиблого героя: Безкоштовно


Телефон

+380 (93) 339 83 14


Посилання


Адреса

Київ
пр-т Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

  • станція метро "Виставковий центр"
  • від залізничного вокзалу - маршрутним таксі № 458, № 726
  • від залізничного вокзалу "Південний" - маршрутним таксі № 507
  • від центрального автовокзалу -  маршрутними таксі № 156, 172,  212, 416, 444, 515 до зупинки «Експоцентр»
  • від Кільцевой дороги  - автобусом № 56, маршрутними таксі № 56, 461

      http://mapia.ua/ru/kiev/addresses/ave-akademika-glushkova-1