Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Різдвяна фабрика мрій на ВДНГ

Різдвяна фабрика мрій на ВДНГ


"Різдвяна фабрика мрій" – проєкт Клавдієвської фабрики ялинкових прикрас. З другого листопада вона розпочне роботу у другому павільйоні на ВДНГ!

Легенди Різдвяної фабрики мрій

За легендою на виробництві працюють тільки ельфи, які виконують бажання з дитячих новорічних листів. Більшість з них - прості і матеріальні, такі реалізують в першу чергу. Але є на фабриці окрема кімната - в ній становлять листи з величезними мріями: про польоти на Марс, про зустріч з казковими героями, про щастя, любов тощо. Такі мрії теж можливо здійснити, але не так просто, як бажання. Пощастило, що один з ельфів знайшов стару фабрику по здійсненню мрій і зміг відновити її роботу! Саме сюди і потраплять всі, хто вирішить відвідати «Різдвяну фабрику мрій» на ВДНГ.

Ельфи, майстер-класи, Різдвяна Пошта

Спочатку ви потрапите на святкову площу казкового міста де живуть і працюють ельфи. Тут можна не тільки загадати бажання і купити ялинкові прикраси, а й випити кави з десертами. Вхід на фабрику теж розташований там. Все майстерні казкової фабрики виглядають як справжнє виробництво. Тут є і кабінет ельфа-чарівника, і величезні кімнати з неймовірним приладдям: раздуватель вогню, за допомогою якого здійснити потік майбутніх ялинкові прикраси, спеціальні ванни для їх сріблення, а також - ціла майстерня з розпису і фарбування готових іграшок.

Кожен з вас зможе в кінці подорожі фабрикою прикрасити створеної іграшкою величезну ялинку, сяючий яскравими вогниками. Крім цього вам вдасться створити власну кульку із заповітною мрією і забрати його додому. А ще в казковому місті ельфів працюватиме Різдвяний Пошта, де можна буде відправити подарунки і частинку мрії своїх близьких.

Коли, де, скільки коштує:

«Різдвяна фабрика мрій» працюватиме щовихідних з 2 листопада по 1 грудня, а з 7 грудня до 19 січня – щодня, у другому павільйоні на ВДНГ.

  • 180 грн - вихідні і святкові дні для груп від 8 до 20 осіб
  • 200 грн - вхідний квиток (до 7 осіб).

Вік

0+


Вартість

квиток (до 7 осіб): 200 грн
вихідні та святкові дні для груп від 8 до 20 осіб: 180 грн


Телефон

+380 (44) 596 91 01


Посилання


Адреса

Київ
пр-т Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

  • станція метро "Виставковий центр"
  • від залізничного вокзалу - маршрутним таксі № 458, № 726
  • від залізничного вокзалу "Південний" - маршрутним таксі № 507
  • від центрального автовокзалу -  маршрутними таксі № 156, 172,  212, 416, 444, 515 до зупинки «Експоцентр»
  • від Кільцевой дороги  - автобусом № 56, маршрутними таксі № 56, 461

      http://mapia.ua/ru/kiev/addresses/ave-akademika-glushkova-1