Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Онлайн концерт: Вечір камерної музики

Онлайн концерт: Вечір камерної музики


14 березня артисти-солісти легендарного Київського камерного оркестру виступлять в ансамблях – тріо, квартет та октет. Музиканти представлять ексклюзивну камерну програму

 

Звучатимуть твори Джоаккіно Россіні, Франца Шуберта, Фелікса Мендельсона-Бартольді та Густава Малера.

Зокрема, малерівський Фортепіанний квартет написано 1876-го. Густаву 16 років, він – студент Віденської консерваторії, а також – слухач лекцій із історії музики та філософії у Віденському університеті, де познайомився зі композитором Антоном Брукнером, який тоді там працював. Перше виконання квартету відбулося в консерваторії 10 липня 1876-го, тобто через три дні після дня народження Малера, за участю автора, а потім – у будинку доктора Теодора Білрота, який був близьким другом Йоганнеса Брамса. Цього разу до музикантів із Київського камерного оркестру приєднається знаний піаніст Юрій Кот.

Програма:
Ф. Мендельсон-Бартольді – Квартет № 7, тв. 81
Ф. Шуберт – Тріо для струнних сі-бемоль мажор, D. 471
Г. Малер – Фортепіанний квартет ля мінор, IGM 6
Ф. Мендельсон-Бартольді – Октет мі-бемоль мажор, тв. 20
Дж. Россіні – Соната № 1 для струнного квартету соль мажор

Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 14 березня. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

  1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.
  2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.
  3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.
  4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.
  5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.
  6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть, будь ласка, у службу підтримки – чат Контрамарки, який можна знайти на екрані поруч із плеєром відтворення або зверніться у приватному повідомленні на сторінці фейсбук @philukr (Національна філармонія України) із зазначенням електронної адреси, на яку Ви отримували квиток доступу.

Квитки доступу до онлайн трансляції.


Вік

0+


Вартість

Ціна: 50 грн


Посилання


Адреса

Тернопіль
Онлайн