Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Онлайн концерт для дітей "Мистецтво грати разом. Ансамбль"

Онлайн концерт для дітей "Мистецтво грати разом. Ансамбль"


28 лютого артисти Національної філармонії України підготували для дітей середнього віку концерт-бесіду про особливий жанр музикування – ансамбль.

Діти та дорослі дізнаються про різновиди ансамблів, зокрема, зрозуміють чи можливо одночасно грати вдвох на фортепіано. Популярні твори класиків, які звучатимуть у програмі цього концерту, представлять спектр репертуару для ансамблевого музикування, яке доступне всім незалежно від віку, вдома чи в концертному залі.

Окрім знаних митців – піаністки Лариси Деордієвої, перкусіоніста Віктора Мацка, квартету гітаристів «Київ», цього разу власну майстерність продемонструють і учні 4 класу Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М. В. Лисенка – Мирослава Гончаренко, Анна Іваніна (клас викладача Марини Калініної). Автор проєкту та ведуча – музикознавиця Світлана Корецька.

Програма:

  • Ф. Шопен. Вальс № 14 мі мінор
  • Ф. Ліст. Угорська рапсодія № 12
  • М. Дунаєвський. «Лев і цирульник» із музики до кінофільму «Мері Поппінс, до побачення»
  • Й. Штраус. Полька-піцикато
  • О. Поплянова. Мілонга
  • Ф. Берендт. Арабеска
  • Д. Савіо. Годинник
  • С. В. Абреу-Х. Кардосо. Тіко-тіко
  • Г. Манчіні. Рожева пантера
  • В. Шинстін. Тимполеро, обробка В. Мацка

Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 28 лютого. Початок о 15:00.


Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:
1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.
2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.
3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.
4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.
5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.
6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть, будь ласка, у службу підтримки – чат Контрамарки, який можна знайти на екрані поруч із плеєром відтворення або зверніться у приватному повідомленні на сторінці фейсбук @philukr (Національна філармонія України) із зазначенням електронної адреси, на яку Ви отримували квиток доступу.

Квитки доступу до онлайн трансляції: https://bit.ly/2MOi1nr


Вік

7–17


Вартість

квиток: 50 грн


Телефон

+380 (44) 278 62 91


Посилання


Адреса

Київ
онлайн