Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Онлайн концерт для дітей "Казки із музичної скриньки"

Онлайн концерт для дітей "Казки із музичної скриньки"


28 лютого солісти Національної філармонії України для дітей молодшого та середнього віку представлять казкові музичні історії.

Чарівна музична скринька відтворить неймовірно захопливі пригодницькі історії про дівчинку Веснянку чи Снігову королеву, про гірського короля чи лебедя, через музику класиків – Жанни Колодуб, Едварда Гріга, Анатолія Лядова, Каміля Сен-Санса та Петра Чайковського. Тому, кожен із дітей та дорослих, слухаючи твори програми цього концерту, нагадає собі власну улюблену казку.

Програма:

  • А. Лядов. Музична табакерка
  • П. Чайковський. Із балету «Лебедине озеро»:
  • Адажіо, Танець маленьких лебедів, Іспанський танок, Вальс.
  • Ж. Колодуб. Із балету «Снігова королева»: Герда
  • Ж. Колодуб. Із балету «Пригоди дівчинки Веснянки»: Дюймовочка. Жаба
  • К. Сен-Санс. Із зоологічної фантазії «Карнавал тварин»: Лебідь
  • Е. Гріг. Із сюїти «Пер Гюнт»: В печері гірського короля
  • Уривок із арабської казки «Синдбад–мореплавець»

Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 28 лютого. Початок о 12:00.


Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:
1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.
2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.
3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.
4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.
5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.
6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть, будь ласка, у службу підтримки – чат Контрамарки, який можна знайти на екрані поруч із плеєром відтворення або зверніться у приватному повідомленні на сторінці фейсбук @philukr (Національна філармонія України) із зазначенням електронної адреси, на яку Ви отримували квиток доступу.

Квитки доступу до онлайн трансляції: https://bit.ly/3aN8ULD


Вік

4+


Вартість

квиток: 50 грн


Телефон

+380 (44) 278 62 91


Посилання


Адреса

Київ
онлайн