Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Казковий трамвайчик: зимові читання

Казковий трамвайчик: зимові читання


На зимових канікулах маленьких киян запросять на книжково-бібліотечні розваги до Казкового трамвайчика.


Програма дитячого книжкового дозвілля "Казковий трамвайчик" від Національної бібліотеки України для дітей і комунального підприємства "Київпастранс" з 2015 року під час шкільних канікул збирає маленьких киян у трамвайчику на казкові читання. За п’ять років Казковий трамвай став популярним місцем сімейного дозвілля, він відкриває можливості сучасної бібліотеки та руйнує помилкові стереотипні уявлення про неї. За період дії проекту до бібліотеки, особливо одразу після канікул, приходять нові користувачі, які побували в Казковому трамвайчику.

Під час заходів можна ознайомитися з найновішими українськими книгами для дітей, взяти участь у цікавій подорожі разом із літературними героями, подивитися лялькову виставу, почитати і позмагатися у конкурсах і вікторинах. Літературне спілкування в "Казковому трамвайчику" дарує дітям незабутні яскраві емоції та пробуджує серйозне бажання читати книжки. 

Зимовий "Казковий трамвайчик" розпочне свою роботу 2 січня об 11 годині. 

Участь зможуть взяти всі юні читачі віком від 3 до 10 років. 

Креативні бібліотекарі головної дитячої бібліотеки України, які проводять театралізовані казкові читання, вже підготували до роботи незвичайну "трамвайну" бібліотеку: на київських дітлахів очікують нові книжки, розваги, загадки, настільні ігри, забавки, аквагрим, цікаві майстер-класи.

Бібліотечні розваги у трамвайчику триватимуть 2, 3, 8, 9 та 10 січня 2020 року упродовж двох годин – з 11.00 до 13.00. 

Для того, щоб якомога більше дітей змогло потрапити до трамвайчика, час перебування у ньому для однієї дитини буде обмежено до 1 години. 

Батьки у цей час зможуть отримати консультації та поради бібліотекаря щодо кола читання дітей, ознайомитися з новими надходженнями, репертуаром послуг, сервісів, дозвіллєвих програм Національної бібліотеки України для дітей на її інформаційних інтернет-ресурсах. 

Тож завітайте до "Казкового трамвайчика" і зробіть зимові канікули цікавими, пізнавальними, сповненими незабутніх вражень!

Послуги Казкового трамвайчика безкоштовні.

Важлива інформація: Трамвай під час проведення бібліотечних заходів з 11 до 13 години НЕ РУХАЄТЬСЯ, він стоїть на зупинці біля виходу зі станції метро "Контрактова площа" на Подолі.


Вік

3–10


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 400 39 96 - замовлення екскурсій
+380 (44) 400 41 44 - заступник директора


Посилання


Адреса

Київ
Контрактова площа