Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Виставковий проект "Наш Сікорський"

Виставковий проект "Наш Сікорський"


Уперше в Україні, на Батьківщині славетного авіаконструктора, відкрита експозиція, котра масштабно представляє життєвий шлях та професійні досягнення Ігоря Сікорського київського й американського періодів.

У проекті демонструються унікальні експонати й документи, передані Музею української діаспори Igor I. Sikorsky Histоrical Archive та віднайдені в київських архівах, створені спеціально для проекту та надані найкращими українськими авіамоделістами моделі літальних апаратів Сікорського. В експозиції відтворені куточки київського помешкання та майстерні геніального киянина.

Перша зала експозиції представляє київський період життя та діяльності Ігоря Івановича. Тут відтворено куточок київської квартири Сікорських початку ХХ ст., демонструються унікальні сімейні фотографії, архівні документи та плакати на авіаційну тематику того часу. 

Друга зала експозиції присвячена основним здобуткам геніального авіаконструктора. В ній глядачі можуть побачити куточок київської майстерні та масштабну модель літака БіС-2 Ігоря Сікорського, на якому він вперше злетів у небо. Найкращі українські авіамоделісти представили в цій залі стендові моделі літаків та гелікоптерів Сікорського. Тут демонструються рідкісні світлини, плакати та біографічний фільм, в якому звучить голос геніального конструктора. 

"Це грандіозний проект, яким ми віддаємо шану нашому славетному співвітчизнику. Сікорський втілив найсміливіші мрії, які він виношував хлопчиком на українській землі. Діяльність Сікорського змінила хід всесвітньої історії. І ми горді, що його славетний шлях розпочався в Києві" - говорить директор Музею української діаспори Оксана Підсуха.

Проект "Наш Сікорський" здійснений завдяки підтримці та за участі Міжнародного благодійного фонду світових українців "Діаспора", ВАТ "Аеропракт", ГО "АОПА України".


Коли

Вт–Нд 10:00–18:00.


Вік

6+


Вартість

Вартість вхідного квитка : 25 грн
Пільговий квиток: 10 грн


Телефон

+380 (44) 280 64 18


Посилання


Адреса

Київ
вул. Московська, 40 Б

Як дістатися?

Автобус №55, №62, тролейбус №38 (до зупинки "Кінотеатр "Зоряний").