Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Талісман Сікорського. Екскурсії-квести

Талісман Сікорського. Екскурсії-квести


З 6 жовтня до 30 грудня всіх охочих запрошують на оновлену екскурсію-квест "Талісман Сікорського",

яка відбуватиметься щосуботи та щонеділі з 14.00 до 15.00 в Музеї української діаспори в просторі виставки "Наш Сікорський".


Програма розрахована на дорослих та дітей (віком від 5 років). Протягом екскурсії учасники дізнаються про київський та американський періоди життя видатного авіаконструктора Ігоря Сікорського, побачать відтворені куточки його київського помешкання та майстерні, моделі найвідоміших літаків і гелікоптерів, створених ним в різні періоди, а також зможуть переглянути унікальний фільм з голосом самого Сікорського за кадром. 

По завершенню екскурсії кожен учасник отримає квестові завдання для пошуку талісману Сікорського - його "щасливого" капелюха. Виконані завдання та правильно складений код допоможуть знайти капелюх, а потім навіть сфотографуватися в ньому на удачу.

За бажанням діти (від 5 до 7 років) також зможуть взяти участь у майстер-класі по складанню й оздобленню дерев`яної 3-d моделі міні-гелікоптера. 

Смачним доповненням екскурсії-квесту стане відвідання кавового куточка в музеї, де учасникам запропонують скуштувати серед іншого особливий чай "Політ із Сікорським".

  • Вартість участі в екскурсії-квесті - 50 грн.
  • Вартість участі в майстер-класі - 50 грн.

Вік

6+


Вартість

Квиток на екскурсію з квестом: 50 грн


Телефон

+38 (044) 280-64-18


Посилання


Адреса

Київ
вул. Московська, 40 Б

Як дістатися?

Автобус №55, №62, тролейбус №38 (до зупинки "Кінотеатр "Зоряний").