Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

SikorskyFest в Музеї української діаспори

SikorskyFest в Музеї української діаспори


18 вересня 2016 року у Музеї української діаспори (вул. Московська 40 б) відбудеться  SikorskyFest, присвячений видатному українському і американському авіаконструкторові Ігорю Сікорському.

 

Мета SikorskyFestпривернути увагу широкого загалу, а особливо дітей та молодь до особи видатного киянина, інженера і винахідника та  його досягнень, історії повітроплавання та авіації і загалом - до  науки, техніки та креативу у сучасному світі. "Креативна робота - надзвичайно важливий фактор у прогресі людства” – говорив сам Ігор Сікорський.

 

Під час заходу та екскурсії учасники фестивалю SikorskyFest зможуть ознайомитися з експозицією виставки “Наш Сікорський”,  у трьох залах якої продемонстровані унікальні документи й експонати, присвячені геніальному киянину, зокрема моделі літальних апаратів  Сікорського.  За екскурсією буде запропонований квест для дітей та дорослих.

 

Крім того,  на території Музею української діаспори (у дворі) будуть діяти  науково-популярні тематичні інтерактивні “зони”, присвячені історії повітроплавання, авіакосмічній тематиці та науковим розробкам  у цій галузі.  

 

До уваги учасників та відвідувачів фестивалю SikorskyFest буде запропоновано:

  • у зоні “Наукова лабораторія” можна ознайомитися  з науковими дослідами, а також інноваційними проектами;
  • У  зоні “Майстерня” будь-хто, незалежно від віку і професії, зможе змайструвати діючу модель літака, а наші найменші гості разом працюватимуть над створенням великого проекту-розмальовки, присвяченого історії повітроплавання;
  • у зоні “Летовище” – взяти участь у літачкових hand-made перегонах, позмагатися за звання “Майстер неймовірних віражів”, посидіти у справжній повітряній кулі та спробувати покерувати безпілотником;
  • у зоні Duty-free можна відпочити, переглянути фільми, присвячені Сікорському та історії повітроплавання, придбати сувеніри з “авіаційної” тематики на згадку про захід.

 

А завершиться фестиваль  прем'єрною виставою театру “Маскам Рад” “Маленький принц” за твором видатного французького письменника і льотчика  А. де Сент-Екзюпері.   

 

Розклад фестивалю:

  • 12:00 - відкриття;
  • 13:00, 16:00  - Екскурсія “Наш Сікорський” (спільна для дорослих та дітей);
  • 14:00 - майстер-класи;
  • 17:00 - вистава “Маленький принц”.

Вік

3–14


Вартість

Вхідний квиток (музей + екскурсія + квест): 40 грн
Майстер-клас: 30 грн
Квиток на виставу: 70 грн


Телефон

+38 (044) 280-64-18


Посилання


Адреса

Київ
вул. Московська, 40 Б

Як дістатися?

Автобус №55, №62, тролейбус №38 (до зупинки "Кінотеатр "Зоряний").