Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Sikorsky mini-fest. До Міжнародного дня музеїв

Sikorsky mini-fest. До Міжнародного дня музеїв


З нагоди Міжнародного дня музеїв та дня народження видатного авіаконструктора Ігоря Сікорського 20 травня в Музеї української діаспори відбудеться Sikorsky mini-fest.

Протягом чотирьох годин фесту в просторі виставки «Наш Сікорський» триватиме серія екскурсій-квестів, а на музейному горищі діятиме імпровізована «Майстерня Сікорського».

Розклад екскурсій-квестів:

  • 12:00 - 12:45;
  • 14:00 - 14:45.

Під час екскурсії батьки та діти дізнаються про київський та американський періоди життя всесвітньо відомого авіаконструктора, побачать відтворені куточки київського помешкання та майстерні Сікорського, моделі його найвідоміших літаків та гелікоптерів, а також переглянуть короткометражний фільм із голосом самого Сікорського за кадром. Завершиться екскурсія квестом «Талісман Сікорського».

Виконавши усі завдання, учасники віднайдуть щасливий капелюх авіаконструктора та матимуть змогу зробити у ньому селфі.

«Майстерня Сікорського»: 12:00 - 16:00 – майстер-класи по моделюванню й дизайну літальних апаратів. Дітям пропонують створити власні міні-літаки, міні-гелікоптери чи повітряні змії, як це колись робив Ігор Сікорський у дворі батьківського будинку в Києві.

Діти віком від 5 років під наглядом дорослих зможуть скласти дерев’яну 3-d модель вертольота, розмалювати її на свій смак та забрати з собою на пам’ять.

Для дітей віком від 8 років завдання буде складнішим – створити об’ємну модель літачка з пінопласту з найпростішою системою запуску або змайструвати з підручних матеріалів повітряного змія. Літачки та зміїв навіть можна буде потренуватися запускати в небо у музейному дворі.

Завітавши протягом фесту до кавового куточку в музеї, батьки та діти зможуть скуштувати чай «Політ із Сікорським» або прохолодні лимонади та смачні десерти, створені за рецептами українців світу.

Вартість:

  • екскурсія та квест – 50 грн.,
  • майстер-клас із моделювання гелікоптера – 60 грн.
  • майстер-клас із моделювання літака – 60 грн.
  • майстер-клас зі створення повітряного змія – 60 грн.

Вік

5+


Вартість

Екскурсія+квест: 50 грн
Майстер-класи : 60 грн


Телефон

+38 (044) 280-64-18


Посилання


Адреса

Київ
вул. Московська, 40 Б

Як дістатися?

Автобус №55, №62, тролейбус №38 (до зупинки "Кінотеатр "Зоряний").