Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Sikorsky mini-fest

25 травня у День Народження видатного авіаконструктора і винахідника гелікоптера Ігоря Івановича Сікорського з 12.00 до 16.00 в Музеї української діаспори відбудеться Sikorsky mini-fest.

Протягом чотирьох годин фесту в рамках оновленої виставки «Наш Сікорський» триватиме серія екскурсій-квестів, а на музейному подвір’ї діятиме імпровізована «Майстерня Сікорського».

Розклад екскурсій:

  • 12.00-12.45;
  • 13.00-13.45;
  • 14.00-14:45 (англійською мовою).


Під час екскурсії батьки та діти дізнаються про київський та американський періоди життя всесвітньо відомого авіаконструктора, побачать відтворені куточки київського помешкання та майстерні Сікорського, моделі його найвідоміших літаків та гелікоптерів, а також переглянуть короткометражний фільм із голосом самого Сікорського за кадром. Завершиться екскурсія квестом «Талісман Сікорського». Виконавши усі завдання, учасники віднайдуть щасливий капелюх авіаконструктора та матимуть змогу зробити у ньому селфі.

Оновлена виставка "Наш Сікорський" включає в себе унікальні й раніше недоступні широкому загалу експонати, які пов’язані із перебуванням Ігоря Івановича у США – країні, у яку він приїхав як емігрант, заснував потужну авіакорпорацію, прославився як винахідник гелікоптера та знайшов застосування своєму конструкторському генію на благо всього людства.
Увага: екскурсія англійською мовою (14-00-14:45 год.) розрахована на людей із початковим володінням мовою.

«Майстерня Сікорського»: 12.00-16.00 – майстер-класи по моделюванню й дизайну літальних апаратів. Ми пропонуємо дітям створити власні міні-літаки, міні-гелікоптери чи повітряні змії, як це колись робив Ігор Сікорський у дворі батьківського будинку в Києві. Діти віком від 5 років під наглядом дорослих зможуть скласти дерев’яну 3-d модель вертольота, розмалювати її та забрати з собою на пам’ять. Для дітей віком від 8 років завдання буде складнішим – створити об’ємну модель літачка з пінопласту з найпростішою системою запуску або змайструвати з підручних матеріалів повітряного змія. Літачки та зміїв навіть можна буде потренуватися запускати в небо музейному дворі. Майстер-класи допоможуть учасникам розвивати просторове мислення, дрібну моторику й уяву та перетворяться для них у захопливу гру.

Завітавши протягом фесту до кавового куточку в музеї, батьки та діти зможуть скуштувати каву, чай, прохолодні напої та смачні десерти, створені за рецептами українців світу.

Вартість:

  • екскурсія та квест – 50 грн.,
  • майстер-клас із моделювання гелікоптера – 100 грн.
  • майстер-клас із моделювання літака – 60 грн.
  • майстер-клас із моделювання повітряного змія – 60 грн.


Відсвяткуємо День Народження Ігоря Сікорського разом у Музеї української діаспори!


Вік

5–13


Вартість

Вхідний квиток на екскурсію та квест: 50 грн
Квиток на майстер-клас з виготовлення гелікоптера або повітряного змія: 60 грн
Квиток на майстер-клас з виготовлення літачка: 100 грн


Телефон

+38 (044) 280-64-18


Посилання


Адреса

Київ
вул. Московська, 40 Б

Як дістатися?

Автобус №55, №62, тролейбус №38 (до зупинки "Кінотеатр "Зоряний").