Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Sikorsky mini-fest

Sikorsky mini-fest


14 квітня з нагоди Дня авіації та космонавтики в Музеї української діаспори відбудеться Sikorsky mini-fest. 

Протягом чотирьох годин фесту в просторі виставки "Наш Сікорський" триватиме серія екскурсій-квестів, а на музейному горищі діятиме імпровізована "Майстерні Сікорського".

Розклад екскурсій:

  • 12:00 - 12:45; 
  • 14:00 - 14:45.


Під час екскурсії батьки та діти дізнаються про київський та американський періоди життя всесвітньо відомого авіаконструктора, побачать відтворені куточки київського помешкання та майстерні Сікорського, моделі його найвідоміших літаків та гелікоптерів, а також переглянуть короткометражний фільм із голосом самого Сікорського за кадром. Завершиться екскурсія квестом "Талісман Сікорського". Виконавши усі завдання, учасники віднайдуть щасливий капелюх авіаконструктора та матимуть змогу зробити у ньому селфі.

"Майстерня Сікорського":

  • 12:00 - 16:00 – майстер-класи по моделюванню й дизайну літальних апаратів. Ми пропонуємо дітям створити власні літачки, міні-гелікоптери чи повітряні змії, як це колись робив Ігор Сікорський у дворі батьківського будинку в Києві.


Діти віком від 5 років під наглядом дорослих зможуть скласти дерев’яну 3-d модель вертольота, розмалювати її на свій смак та забрати з собою на пам’ять. Для дітей віком від 8 років завдання буде складнішим – створити об’ємну модель літачка із пінопласту або змайструвати з найпростіших матеріалів повітряного змія. Їх навіть можна буде запустити в небо у затишному музейному дворику. 

Протягом фесту батьки та діти також зможуть скуштувати чай "Політ із Сікорським" та смаколики, завітавши до кавового куточка в музеї.

Вартість:

  • екскурсія та квест – 50 грн;
  • майстер-клас із моделювання гелікоптера – 60 грн;
  • майстер-клас із моделювання літака – 60 грн;
  • майстер-клас зі створення повітряного змія – 60 грн.

Вік

5+


Вартість

Екскурсія та квест: 50 грн
Майстер-клас : 60 грн


Телефон

+380 (44) 280 64 18


Посилання


Адреса

Київ
вул. Московська, 40 Б

Як дістатися?

Автобус №55, №62, тролейбус №38 (до зупинки "Кінотеатр "Зоряний").