Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Sikorsky mini-fest

25 березня в Музеї української діаспори відбудеться Sikorsky mini-fest.

Протягом чотирьох годин фесту в межах виставки "Наш Сікорський" триватиме серія екскурсій-квестів, а на музейному горищі діятиме імпровізована "Майстерня Сікорського". 

Розклад екскурсій:

  • 12.00-12.30; 
  • 13.00-13.30; 
  • 14.00-14.30; 
  • 15.00-15:30 (англійською мовою).


Під час екскурсії батьки та діти дізнаються про київський та американський періоди життя всесвітньо відомого авіаконструктора, побачать відтворені куточки київського помешкання та майстерні Сікорського, моделі його найвідоміших літаків та гелікоптерів, а також переглянуть короткометражний фільм із голосом самого Сікорського за кадром.

Завершиться екскурсія квестом "Талісман Сікорського". Виконавши усі завдання, учасники віднайдуть щасливий капелюх авіаконструктора та матимуть змогу зробити у ньому селфі.

Увага: екскурсія англійською мовою (15:00-15:30 год.) розрахована на людей із початковим володінням мовою.


"Майстерня Сікорського":

13.00-16.00 – майстер-класи по моделюванню й дизайну літальних апаратів. Дітям пропонують створити власні літачки та міні-гелікоптери, як це колись робив Ігор Сікорський у дворі батьківського будинку в Києві. Діти віком від 5 років під наглядом дорослих складуть дерев’яну 3-d модель вертольота, розмалюють її на свій смак та заберуть із собою на пам’ять. Для дітей віком від 8 років завдання буде більш серйозним – створити об’ємну модель літачка із пінопласту, яку також можна буде узяти із собою і навіть запускати у кімнаті чи на дитячому майданчику. Майстер-класи допоможуть учасникам розвивати просторове мислення, дрібну моторику й уяву та перетворяться для них у захопливу гру.

Протягом фесту батьки та діти також зможуть скуштувати пікантний чай "Політ із Сікорським" та смаколиків, завітавши до кавового куточку в музеї.


Вік

5–16


Вартість

екскурсія та квест: 50 грн
майстер-клас із моделювання гелікоптера: 60 грн
майстер-клас із моделювання літака: 60 грн


Телефон

+38 (044) 280-64-18


Посилання


Адреса

Київ
вул. Московська, 40 Б

Як дістатися?

Автобус №55, №62, тролейбус №38 (до зупинки "Кінотеатр "Зоряний").