Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Sikorsky mini-fest18 лютого з 12:00 до 16:00 в Музеї української діаспори відбудеться Sikorsky mini-fest.

Протягом чотирьох годин фесту в межах виставки «Наш Сікорський» триватиме серія екскурсій-квестів, а на музейному горищі діятиме імпровізована «Майстерня Сікорського». 
 

Розклад екскурсій:

  • 12:00 - 12:30; 13:00 - 13:30; 14:00 - 14:30 

Під час екскурсії батьки та діти дізнаються про київський та американський періоди життя всесвітньо відомого авіаконструктора, побачать відтворені куточки київського помешкання та майстерні Сікорського, моделі його найвідоміших літаків та гелікоптерів, а також переглянуть короткометражний фільм із голосом самого Сікорського за кадром. Завершиться екскурсія квестом «Талісман Сікорського». Виконавши усі завдання, учасники віднайдуть щасливий капелюх авіаконструктора та матимуть змогу зробити у ньому селфі.

  • «Майстерня Сікорського»: 12:00 - 16:00 – майстер-класи по моделюванню й дизайну літальних апаратів.

Дітям пропонується створити власні літачки та міні-гелікоптери, як це колись робив Ігор Сікорський у дворі батьківського будинку в Києві.

Діти, віком від 5 років, під наглядом дорослих складуть дерев’яну 3-d модель вертольота, розмалюють її на свій смак та заберуть із собою на пам’ять.

Для дітей, віком від 8 років, завдання буде більш серйозним – створити об’ємну модель літачка із пінопласту, яку також можна буде узяти із собою і, навіть, запускати у кімнаті чи на дитячому майданчику. Майстер-класи допоможуть учасникам розвивати просторове мислення, дрібну моторику й уяву та перетворяться для них у захопливу гру.

Протягом фесту батьки та діти також зможуть скуштувати пікантний чай «Політ із Сікорським» та скуштувати смаколиків, завітавши до кавового куточка в музеї.


Вік

5+


Вартість

Екскурсія та квест : 50 грн
Майстер-клас із моделювання гелікоптера : 60 грн
Майстер-клас із моделювання літака : 60 грн


Телефон

+380 (44) 280 64 18


Посилання


Адреса

Київ
вул. Московська, 40 Б

Як дістатися?

Автобус №55, №62, тролейбус №38 (до зупинки "Кінотеатр "Зоряний").