Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Sikorsky mini-fest21 січня в Музеї української діаспори відбудеться Sikorsky mini-fest.

Протягом чотирьох годин фесту в межах виставки "Наш Сікорський" триватиме серія екскурсій-квестів, а на музейному горищі діятиме імпровізована "Майстерня Сікорського".


Розклад екскурсій:

12.00-12.30; 13.00-13.30; 14.00-14.30

Під час екскурсії батьки та діти дізнаються про київський та американський періоди життя всесвітньо відомого авіаконструктора, побачать відтворені куточки київського помешкання та майстерні Сікорського, моделі його найвідоміших літаків та гелікоптерів, а також переглянуть короткометражний фільм із голосом самого Сікорського за кадром. Завершиться екскурсія квестом "Талісман Сікорського". Виконавши всі завдання, учасники віднайдуть щасливий капелюх авіаконструктора та матимуть змогу зробити у ньому селфі.


"Майстерня Сікорського":

12.00-16.00 – майстер-клас із моделювання й дизайну для дітей віком від 5 років. Учасникам пропонують створити власний міні-гелікоптер, як це колись робив Ігор Сікорський у дворі батьківського будинку в Києві. Під наглядом дорослих діти складуть дерев’яну 3-d модель вертольота, розмалюють її на свій смак та заберуть із собою на пам’ять. Майстер-клас допоможе учасникам розвивати просторове мислення, дрібну моторику й уяву та перетвориться для них у захопливу гру.

Протягом фесту батьки та діти також зможуть скуштувати пікантний чай "Політ із Сікорським" та скуштувати смаколиків, завітавши до кавового куточку в музеї.

 


Вік

5+


Вартість

Екскурсія та квест: 50 грн
Майстер-клас: 60 грн


Телефон

+380 (44) 280 64 18


Посилання


Адреса

Київ
вул. Московська, 40 Б

Як дістатися?

Автобус №55, №62, тролейбус №38 (до зупинки "Кінотеатр "Зоряний").