Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Річкова креветка. Майстер-клас з китайського живопису

Річкова креветка. Майстер-клас з китайського живопису


23 червня в Музеї української діаспори відбудеться майстер-клас по класичному китайському живопису від художниці Чі Шаотін.

Темою заняття стане написання композиції "Річкова креветка" в традиційному китайському мальовничому стилі Се І (вираження ідеї).

Протягом двох годин майстер-класу учасники створять на проклеєному рисовому папері композицію з креветкою – символом щастя, успіху та життєрадісності в Китаї. Визнаним майстром написання креветок в Піднебесній вважають художника Ці Байши. Він зображав не екзотичних морських креветок, а звичайних річкових, яких називають «креветками з довгими лапками». Саме їх і буде вчити писати Чі Шаотін.

На майстер-класі учасники навчаться володіти пензлем, виконувати лінії різної довжини та ширини, писати сухим та вологим пензлем, гармонійно поєднувати відтінки, а також дізнаються багато цікавого про культуру Китаю, його естетичні й філософські основи.

По завершенню майстер-класу кожен матиме оформлену в паспорту завершену композицію "Річкова креветка".

Увага! Усі матеріали для участі входять у вартість, тож просимо попередньо зареєструватися: +380 (63) 659 81 93 (Чі Шаотін).


Вік

10+


Вартість

Участь у майстер-класі: 350 грн


Телефон

+380 (44) 280 64 18


Посилання


Адреса

Київ
вул. Московська, 40 Б

Як дістатися?

Автобус №55, №62, тролейбус №38 (до зупинки "Кінотеатр "Зоряний").