Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Персональна виставка Юрія Нагулка "Українська весна"

Персональна виставка Юрія Нагулка "Українська весна"


24 травня в Музеї української діаспори відбудеться відкриття персональної виставки відомого українського митця, заслуженого художника України  Юрія Нагулка "Українська весна".

У  виставковому просторі музею будуть представлені живописні роботи художника останніх років, які відображають його творчі й духовні пошуки та об’єднані ідеєю і настроєм особливого духовного піднесення та оновлення - водночас природно-фізичного та метафорично-позачасового.

Творчість Юрія Нагулка добре відома поціновувачам сучасного українського образотворчого мистецтва. Його мистецтво викликає постійний інтерес та має велику кількість шанувальників, адже художник звертається до образів та сюжетів, які близькі сучасникам. Густо заселений персонажами, насичений подіями (як історичними, так і метафорично-позачасовими), художній світ Юрія Нагулка є результатом невпинного творення-медитації. Роботи митця – це захоплююча подорож-розповідь про буремне минуле і драматичне сьогодення нашої прадавньої української землі, у особливому часопросторі якої живуть і взаємодіють історичні постаті, вигадані істоти та реальні люди, впізнавані та незнайомі.

Твори Юрія Нагулка належать до яскравих зразків сучасного українського національного мистецтва, у його картинах  відчувається вплив і традиційної української ікони, і народної картини, а особливо мистецтва українського бароко  з  його декоративністю та духовним змістом.

Персональна виставка Юрія Нагулка “Українська весна” триватиме з 24 травня по 29 липня 2018 року в Музеї української діаспори за адресою: Київ, вул. Московська, 40 б.


Вік

14+


Вартість

Вартість квитка : 25 грн


Телефон

+380 (44) 280 64 18


Посилання


Адреса

Київ
вул. Московська, 40 Б

Як дістатися?

Автобус №55, №62, тролейбус №38 (до зупинки "Кінотеатр "Зоряний").