Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Майстер-клас "Собака - символ 2018 року"

Майстер-клас "Собака - символ 2018 року"


Наближається Китайський Новий рік, тож 3 лютого Музей української діаспори запрошує всіх охочих на майстер-клас по класичному китайському живопису, який проведе художниця Чи Шаотин.

Темою заняття стане написання символу 2018 року – собаки в традиційному китайському мальовничому стилі Се І (вираження ідеї).

Протягом двох годин майстер-класу учасники напишуть композицію із собакою (狗) – одинадцятим знаком китайського зодіаку, котрий символізує вірність та відданість, а також вважається саме тією твариною в Піднебесній, що виганяє демонів. Собака наділяє народженого в свій рік такими якостями як чесність, вірність та справедливість. Рік, котрим править цей знак, віщує процвітання, стабільність та гармонію в родині.

На майстер-класі учасники навчаться володіти пензлем, виконувати лінії різної довжини та ширини, писати сухим та вологим пензлем, гармонійно поєднувати відтінки, а також дізнаються багато цікавого про культуру Китаю, його естетичні й філософські основи. По завершенню майстер-класу кожен матиме композицію «Собака – символ 2018 року». 

Деталі та запис за тел.: +38 (063) 659-81-93 (Чи Шаотин).


Вік

10+


Вартість

Вартість : 250 грн


Телефон

+38 (063) 659-81-93


Посилання


Адреса

Київ
вул. Московська, 40 Б

Як дістатися?

Автобус №55, №62, тролейбус №38 (до зупинки "Кінотеатр "Зоряний").