Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Майстер-клас з китайського живопису "Соковитий виноград"

Майстер-клас з китайського живопису "Соковитий виноград"


6 жовтня в Музеї української діаспори відбудеться осінній майстер-клас по класичному китайському живопису від художниці Чі Шаотін.

Темою заняття стане написання композиції «Соковитий виноград» в традиційному китайському мальовничому стилі Се І (вираження ідеї).

"З настанням холодів спадає спека. Осінь запасає, а зима зберігає" (уривок з філософського трактату "Тисячослів’я", написаного між 507 – 521 роками відомим китайським поетом та високопосадовцем Чжоу Сін-си 周兴嗣).
Протягом двох годин майстер-класу учасники створять на проклеєному рисовому папері композицію з виноградом – символом осіннього врожаю, достатку, процвітання та життя в розкоші.

На майстер-класі учасники ознайомляться з історією китайського живопису, дізнаються про його види та жанри, особливості використовуваних інструментів та матеріалів. Чі Шаотін навчить  кожного володіти пензлем, виконувати лінії різної довжини та ширини, писати сухим та вологим пензлем, гармонійно поєднувати відтінки, а також розповість багато цікавого про культуру, естетичні й філософські основи Піднебесної. 

По завершенню майстер-класу кожен матиме оформлену в паспорту завершену композицію «Соковитий виноград».

  • Дата: 6 жовтня 2018.
  • Час: 11:00 – 13:00.
  • Вартість — 350 грн.


Увага! Усі матеріали для участі входять у вартість, тож організатори просять попередньо зареєструватися: +380 (63) 659 81 93 (Чі Шаотін).


Вік

14+


Вартість

квиток: 350 грн


Телефон

+380 (44) 280 64 18


Посилання


Адреса

Київ
вул. Московська, 40 Б

Як дістатися?

Автобус №55, №62, тролейбус №38 (до зупинки "Кінотеатр "Зоряний").