Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Квіти і птахи. Курс китайського живопису і каліграфії

Квіти і птахи. Курс китайського живопису і каліграфії


2 вересня в Музеї української діаспори розпочинається курс китайського живопису і каліграфії "Квіти і птахи" від художниці Шаотин Чи

Усього буде проведено 4 заняття з каліграфії та 12 занять із живопису. Відвідати можна буде як окреме заняття, так і весь курс. Заняття відбуватимуться в невеликій групі (до 10 осіб), тож кожному буде приділена індивідуальна увага. 

Учасники курсу опанують традиційні правила й технічні прийоми китайського живопису: володіння пензлем ("сухим" та "вологим"), написання ліній різної товщини, гармонійне поєднання кольорів, а також дізнаються основні властивості паперу й туші.

Художниця Шаотин Чи навчить писати квіти й птахів у традиційному китайському стилі Се І ("вираження ідеї"), де першочерговим завданням є передача душевного настрою й емоцій, а не деталей. Серед заявлених тем занять – півонія, лотос, хризантема, орхідея, нарцис, ірис, курчата, горобці, зимородки та ін. 

Також протягом курсу Шаотин Чи розповість історію розвитку китайської каліграфії та навчить писати ієрогліфи у різних стилях. Учасники дізнаються про матеріали, які використовують каліграфи, оволодіють і засвоять 8 базових рис ієрогліфів та порядок їх написання, значення ієрогліфів і їхнє вимовляння, а також різні каліграфічні стилі письма.


Курс спрямований на ознайомлення з китайською культурою й поглиблення знань у цій сфері. Заняття принесуть учасникам естетичне задоволення та нові знайомства.

Перше заняття з курсу буде присвячене вивченню базових ліній каліграфії. Відбудеться воно 2 вересня й триватиме з 16.00 до 17.45 (академ.год). Наступні заняття відбуватимуться по суботах у той же час. Їхні теми будуть заявлені в додаткових анонсах.


Увага! Всі матеріали для участі входять у вартість, тож необхідна попередня реєстрація: 0636598193.


Вік

10+


Вартість

Вартість квитка на 1 заняття: 250 грн


Телефон

+38 (044) 280-64-18


Посилання


Адреса

Київ
вул. Московська, 40 Б

Як дістатися?

Автобус №55, №62, тролейбус №38 (до зупинки "Кінотеатр "Зоряний").