Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Кураторські екскурсії. Микола Кричевський. Мистець і світ

Кураторські екскурсії. Микола Кричевський. Мистець і світ


Музей української діаспори запрошує відвідати кураторські екскурсії у рамках виставкового проекту "Микола Кричевський. Мистець і світ":

  • 8 грудня (субота) 12.00-12.45
  • 15 грудня (субота) 12.00-12.45

Вартість квитка на екскурсію – 50 грн. (пільговий – 25 грн.)


Виставковий проект «Микола Кричевський. Мистець і світ» – ретроспектива творчості видатного українсько-французького художника, майстра акварелі, представника знаменитої мистецької династії Кричевських, до 120-річчя з дня народження художника.

Масштабна експозиція робіт мистця із колекцій Музею української діаспори, Національного художнього музею України та кількох приватних збірок охоплює всі періоди творчості художника, різні напрями й жанри його мистецької діяльності. На виставці представлені найбільш ранні та рідкісні роботи майстра – пастелі, створені в 1920-их роках в Ужгороді й Празі, акварелі 1930-их років, написані ним під час подорожей Францією, та взірцеві паризькі й венеційські пейзажі, що демонструють зрілий етап творчості Миколи Кричевського 1940-1950-их років. В експозиції вперше демонструються широкому загалу рисунки, створені художником до французького видання повісті Миколи Гоголя «Тарас Бульба» 1945 року, а також унікальні архівні документи й світлини.

Саме про такі відомі й невідомі сторінки життя та творчості Миколи Кричевського і йтиметься в екскурсіях. Проводитиме їх куратор виставки, мистецтвознавець, видавець, провідний науковий співробітник Музею української діаспори Ганна Лексіна.

По завершенню екскурсії відвідувачі за бажанням зможуть завітати до музейної кав’ярні й скуштувати справжню італійську каву й десерти, створені за унікальними рецептами українців світу.

Цікава розповідь та вишукані десерти зроблять ваш день по-справжньому французьким!


Вік

12+


Вартість

Вхідний квиток : 50 грн
Пільговий вхідний квиток: 25 грн


Телефон

+380 (44) 280 64 18


Посилання


Адреса

Київ
вул. Московська, 40 Б

Як дістатися?

Автобус №55, №62, тролейбус №38 (до зупинки "Кінотеатр "Зоряний").