Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Криївка в музеї

Криївка в музеї


24 лютого 2018 року у Музеї української діаспори (вул. Московська 40-б) відбудеться патріотичний захід "Криївка в музеї", присвячений відомому повстанському поету Марку Боєславу.

Мета заходу – ознайомити дітей із яскравою сторінкою української історії – боротьбою Української Повстанської Армії у 1940-1950-х роках крізь призму одного з її учасників – поета та воїна Михайла Дяченка, який мав підпільне псевдо "Марко Боєслав".

Розклад заходу:

13:00 – відкриття.
13:15 – розповідь від Назара Розлуцького про криївки і про Марка Боєслава. Ви довідаєтеся про різні типи повстанських криївок: від простеньких сховків на одну людину до розгалужених підземних укріплень із таємними виходами. Також Назар Розлуцький розповість про поета Марка Боєслава, який майже десять років протримався у підпіллі та розкаже про криївку, у якій він переховувався.
13:50 – "Вечір у криївці". Спочатку поети та поетеси міста Києва зачитають вірші Марка Боєслава. А згодом ведучий Назар Розлуцький пограється з дітками у загадування і відгадування повстанських загадок. За правильну відповідь кожен учасник отримає невеличкий приз.
14:20 – "Вітайте бійців!". Презентація одягу та озброєння бійців УПА від Військово-історичного клубу "Повстанець". Ви зможете побачити відтворений одяг повстанців, почути, для чого призначається кожна деталь та звідки вона в ньому з'явилася, а також дізнатися про те, як повстанці здобували зброю.
14:50 – дитячий квест "Вишкіл розвідника". Усіх бажаючих буде поділено на команди, кожна з яких отримає записку з таємним шифром. Розшифрувавши його, команда зможе відгадати загадку і використати відгадку як пароль, назвавши який, вона отримає приз від реконструктора ВІК "Повстанець".
15:30 – міні-концерт "Пісні боротьби" від Василя Жованика. По закінченні Василь проведе для всіх бажаючих майстер-клас із вивчення повстанської пісні.

Також протягом заходу буде діяти майстер-клас для дітей із розмальовування повстанських листівок. Участь у майстер-класі безкоштовна. Всі розмальовані дітьми листівки будуть відправлені бійцям у зону АТО.


Вік

6+


Вартість

Вартість вхідного квитка: 50 грн


Телефон

+380 (44) 280 64 18


Посилання


Адреса

Київ
вул. Московська, 40 Б

Як дістатися?

Автобус №55, №62, тролейбус №38 (до зупинки "Кінотеатр "Зоряний").