Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Коник-мотанка. Подаруй оберіг захиснику

Коник-мотанка. Подаруй оберіг захиснику


8 і 14 жовтня з нагоди Дня захисника України та Покрови в Музеї української діаспори відбудуться майстер-класи "Коник-мотанка. Подаруй оберіг захиснику".

З давніх давен коней дуже шанували, адже їхня роль у господарстві та житті людини була неабиякою. Предковічно коні були помічниками богів, воїнів-козаків, хліборобів. Вогняний кінь – це символ нескінченної творчої енергій, він біжить крізь час протягом багатьох тисячоліть і залишає за собою вогонь-силу, що запалює новими ідеями творчих людей. Сонячний кінь вважається оберегом для чоловіків, допомагає їм бути успішним у справах, здобувати перемоги, досягати поставлених цілей.

Коник-мотанка відомий здавна, це могутній оберіг і символ зв’язку між поколіннями, який зустрічається в багатьох традиційних культурах. В давнину, виготовляючи такі мотанки, майстри вкладали в них свою енергію, думки й особливі побажання.

Виготовлених протягом майстер-класу коників ви зможете забрати з собою чи за бажанням залишити в музеї, а ми передамо зроблені вами обереги до підрозділів ЗСУ, де зараз воюють наші колеги-музейники.

Проводитиме заняття засновниця арт-майстерні "Народні ляльки й обереги", майстриня Алла Поплавська.

Розклад проведення майстер-класів:

  • 8 жовтня, 12:00-13:00
  • 14 жовтня, 12:00-13:00

Вартість – 250 грн.

УВАГА! Усі матеріали для участі входять у вартість, тож обов’язково необхідна попередня реєстрація: https://forms.gle/ZQbKNHSKtxiwDUaGA


Вік

10+


Вартість

Вхідний квиток: 250 грн


Телефон

+380 (44) 280 64 18


Посилання


Адреса

Київ
вул. Князів Острозьких, 40 Б

Як дістатися?

Автобус №55, №62, тролейбус №38 (до зупинки "Кінотеатр "Центр надання адміністративних послуг Печерського району").