Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Іриси. Майстер-клас із китайського живопису12 червня в Музеї української діаспори відбудеться майстер-клас із класичного китайського живопису від художниці Чі Шаотін.

Темою заняття стане написання композиції «Іриси» в традиційному китайському живописному стилі Се І (вираження ідеї).


Протягом двох годин майстер-класу учасники створять на проклеєному рисовому папері композицію з ірисами – символами грації, витонченості, ніжності й краси. Найчастіше в Китаї квіти ірисів зображають у синіх і фіолетових відтінках та асоціюють з літом.

На майстер-класі учасники ознайомляться з історією китайського живопису, дізнаються про його види та жанри, особливості використовуваних інструментів та матеріалів. Чі Шаотін навчить кожного володіти пензлем, виконувати лінії різної довжини та ширини, писати сухим та вологим пензлем, гармонійно поєднувати відтінки, а також розповість багато цікавого про культуру, естетичні й філософські основи Піднебесної.

По закінченню майстер-класу кожен матиме оформлену в паспорту завершену композицію «Іриси».


Зверніть увагу! Всі учасники майстер-класу протягом заняття мають бути в масках. Кількість учасників обмежена – 10 осіб. Матеріали для участі входять у вартість, тож необхідно попередньо зареєструватися: 0636598193 (Чі Шаотін).


Вік

10+


Вартість

Вартість участі: 400 грн


Телефон

+380 (63) 659 81 93 - Чі Шаотін


Посилання


Адреса

Київ
вул. Московська, 40 Б

Як дістатися?

Автобус №55, №62, тролейбус №38 (до зупинки "Кінотеатр "Зоряний").