Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

День Сікорського в Музеї української діаспори

День Сікорського в Музеї української діаспори


Виставковий проект «Наш Сікорський», присвячений здобуткам видатного українсько-американського авіаконструктора Ігоря Сікорського, оновлено та знову відкрито для відвідувачів.

 

З цієї нагоди 13 листопада Музей української діаспори запрошує всіх охочих відсвяткувати День Сікорського.

 

У просторі експозиції виставки з’являться нові моделі літаків і гелікоптерів винахідника, які він розробляв у різні періоди свого життя: київський, петербурзький чи американський. Зокрема, відвідувачі побачать модель знаменитого «Іллі Муромця» – одного з кращих літаків Першої світової війни, та модель першого гелікоптера, створеного авіаконструктором у дворі батьківського будинку в Києві.

Відвідувачі також матимуть змогу ознайомитися з архівними документами, побачити родинні фото Сікорських, світлини Ігоря за роботою, роздивитися куточки його київського помешкання й куренівського ангару, де він майстрував свої перші моделі, та переглянути фільм з голосом авіаконструктора за кадром.

 

У програмі святкування Дня Сікорського:

  • 12:00 - 12:30 - кураторська екскурсія;
  • 12:30 - 13:00 - квест «Талісман Сікорського»;
  • 13,00 - 15,00 - майстер-класи по виготовленню діючих літачків із підручних матеріалів, їх оздоблення українською авіаційною символікою, розмальовки й витинанки на тему авіації.

 

Тел. для довідок: (044) 280-64-18


Вік

0+


Вартість

Вартість вхідного квитка: 25 грн
Вартість майстер-класу: 40 грн


Телефон

+380 (44) 280 64 18


Посилання


Адреса

Київ
вул. Московська, 40 Б

Як дістатися?

Автобус №55, №62, тролейбус №38 (до зупинки "Кінотеатр "Зоряний").