Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Зимові забави Азбукового королівства магів і янголів



Музей книги і друкарства України запрошує на зимову сесію 12-го щорічного фестивалю дитячої та підліткової книги 17-18 грудня 2021 р.

На цьогорічних «Зимових забавах  Азбукового королівства магів і яголів» Музей книги і друкарства України вже в 12-те творитиме чарівну зимову казку для кожного із гостей фестивалю.

На цю мету усім гуртом працюють найвправніші маги – письменники і письменниці, музиканти та співаки, майстри та майстрині, художники й художниці, музейники й музейниці.

На «Зимових забавах» продовжуватимемо тему свободи бути собою, прав людини та можливості реалізації внутрішнього потенціалу, яку розпочали ще на цьогорічній жовтневій сесії фестивалю.

У рамках цієї теми ви матимете можливість поспілкуватися з авторами та познайомитися з їхніми новими книжками: «Проснутися в дитинстві: вірші для дітей і читання в родинному колі» Романа Барановського, «Про цікаве навкруги. Акровірші та загадки-добавлянки» Любові Шостак, «Я чекаю Миколая» Сашка Дерманського, «Різдво і мої дванадцять бабусь» Катерини Єгорушкіної, «Вогняна казка» Катерини Штанко, «Ютуб моєї ба» Юлії Баткіліної, «Татомамасніг. Книжка-сніжка зимових дивовиж» Дмитра Журавля, Юлії Ілюхи, Марко Терен, Ольги Мігель, Юліти Ран, Сергія Пантюка, Сергія Гридіна та Юлії Баткіліної.

Усі магічні пригоди та трансформації відбуватимуться під час фестивалю в найрізноманітніших активностях – музейних іграх, квестах, майстер-класах та автограф-сесіях зі спеціальними гостями фестивалю.

Разом із історичними реконструкторами Дмитром та Наталією Чубіями ви поринете в історію писемності та повправляєтеся в каліграфії каламом; під час роботи арт-ательє «Святковий зшиток» із реставраторкою книжок Наталією Трубніковою зберете і прошиєте книжку найяскравіших вражень, аби свято було завжди поруч, надихало і гріло душу; дізнаєтеся про історію писемності та забуті таємниці паперу від Оксани Якушиної; під час занять граттажем і мармуруванням із В’ячеславом Гришком накопичите стільки яскравих вражень та їх матеріального втілення, що стане на невеличку власну книжечку, яку буде актуально прошити та оправити у «Святковий зшиток».

Також ви зможете проявити свою самобутність під час майстер-класу «Веселий Миколайчик» від Лідії Брутко, майстрині з декупажу та виробів із ювелірної смоли: буде нагода виготовити або прикрасу на ялинку, або додаткову оздобу для обкладинки свого «Святкового зшитка».

А на завершення зможете потішити себе та рідних авторським печивом від майстрині Інни Самелюк, що актуально напередодні дня Святого Миколая.

Окремою родзинкою свята буде дискусія «Писати для підлітків» за участі письменниць Наталії Довгопол і Тетяни Стрижевської, а також учасників журі премії «Навиворіт», що відзначає найкращі книжки підліткової прози.

Фестиваль супроводжується онлайн трансляцією на ФБ сторінці Музею книги і друкарства України.

Вартість денного вхідного квитка на фестиваль: дорослий – 100 грн; дитячий – 50 грн.; квиток на 2 дні: дорослий – 160 грн., дитячий – 80 грн.

Авторка і кураторка проєкту – Валентина Бочковська.

Фестиваль відбудеться в Музеї книги і друкарства України, який розташовано в Києві на території Києво-Печерської лаври за адресою: вул. Лаврська, 9, корпус 9. Тел. для довідок: 280–79–76.

За повною програмою фестивалю слідкуйте на сторінках музею: https://www.facebook.com/Books.and.Printing.Museum

https://www.mkdu.com.ua




Вік

0+


Вартість

Дорослий на один день : 100 грн
Дитячий на один день: 50 грн
Дорослий на два дні: 160 грн
Дитячий на два дні: 80 грн


Телефон

+380 (44) 280 79 76
+380 (44) 280 22 10
+380 (44) 280 78 43


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Корпус 9

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра». Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської Лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.