Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Жовте. Соняхи на папері

Жовте. Соняхи на папері


Восени цього року, 1 жовтня, відбудеться відкриття виставки "Жовте. Соняхи на папері", яка, як і сонях, об’єднає чистим і радісним кольором талановитих митців.

Організатори виставки - українські художники-акварелісти Лариса Пономаренко, Тамара Романова, Музей книги і друкарства України.

Вдале проведення виставки «Акварельний альбом 2018» у Музеї книги і друкарства України та позитивні відгуки учасників, спонукало організаторів продовжити спільну творчість!
Основна частина робіт виконана у техніці акварельного живопису. Адже виставка проходить в рамках підготовки до проведення майбутнього Фестивалю «Акварельний альбом 2020»  у квітні наступного року. В рамках виставки відбуватимуться майстер-класи, творчі зустрічі з художниками.

Соняшник — квітка, яка є одним із символів України. Символ сонячної енергії, життя, здоров’я та процвітання.
Як соняшник іде за сонцем — так символічно і ми дружньо йдемо з вірою у розвиток нашої країни. І завдяки спільним з Музеєм книги і друкарства України проектам прагнемо єднання найкращих майстрів та друзів на мистецьких просторах.
Цього разу — це мистецтво сонячної енергії Жовтого, Жовтогарячого кольору в роботах, яке зігріє теплом і порадує восени натхненням.


Вхід на відкриття – вільний, у інші дні – за квитками музею.

Виставка працює щодня, крім вівторка, з 10:00 до 17:00.


Вік

13+


Вартість

Дорослий квиток : 30 грн
Дитячий квиток: 10 грн


Телефон

+380 (44) 280 79 76
+380 (44) 280 22 10
+380 (44) 280 78 43


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Корпус 9

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра». Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської Лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.