Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Виставка "Язик до Києва доведе"

Виставка "Язик до Києва доведе"


Виставка «Язик до Києва доведе… Спалахи часу» продовжена до 8 липня в  Музеї книги і друкарства України.

З 1987 р., День Києва відзначається щороку в останні суботу й неділю травня.
Понад п’ятнадцять віків стоїть на дніпровських берегах Київ – столиця Київської Русі, стольний град відновленої Незалежної України. Хто не закохувався в його стрімкі узвози й тихоплинні вулиці, в його каштанову весну й золоті бані церков?

Багато бід принесли йому вітри історії, а він знову і знову підіймався з руїн. Місто руйнували й спустошували печеніги, орди Батия, кримський хан Менглі-Гірей, військо Яна Радзивілла. Після нищівної пожежі 1811 року на Подолі Київ впродовж століття зростав і кращав. Проте у 20-30-ті роки ХХ століття багато що у місті видалося зайвим для тих, хто вбачав шлях до нового в руйнуванні та знищенні всього створеного раніше. А потім – два роки окупації під час другої світової війни. І знову руїни та втрати. Та на цьому крапку не поставлено. Багато білих плям на старій мапі міста з’явилося в 60-80-ті роки минулого століття. Ці плями з’являються і нині.

В експозиції будуть представлені матеріали з фондів Музею та Національної історичної бібліотеки України. Твори відомих києвознавців, нариси з історії міста, довідники, мапи, ілюстрації художників, знімки фотографів, що відображають розвиток архітектурного ландшафту міста на Дніпрі та окремих його визначних споруд від найдавніших часів до сучасності. Розширити інформацію про окремі розділи експозиції відвідувачам допоможе етикетаж виставки.

Вхід за квитками музею.
На вас чекатимуть за адресою: вул. Лаврська 9, корпус 9 (на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника)
Тел.: (044) 280-79-76


Вік

14+


Вартість

Дорослий : 30 грн
Дитячий: 10 грн
Студентський: 20 грн


Телефон

+380 (44) 280 79 76
+380 (44) 280 22 10
+380 (44) 280 78 43


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Корпус 9

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра». Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської Лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.