Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Виставка "Галопом по Європам"

Виставка "Галопом по Європам"


З 18 квітня в Музеї книги і друкарства України відкриваєта виставка «Галопом по Європам»

з колекції Музею книги та друкарства Державного історико-культурного заповідника м. Острога, що розповідає про подорожі, починаючи з ХVII століття.


Людина почала мандрувати дуже давно: мандрували купці та дипломати, письменники й вчені, ремісники та школярі, місіонери й паломники. Дуже часто мотиви подорожей перепліталися: торгівля поєднувалася з пізнавальними мотивами, релігійні мотиви стимулювали завойовницькі походи, які в свою чергу теж сприяли відкриттю нових земель, народів і культур. Часто після подорожей створювались книги, в яких описувались нові землі, їх географія, клімат, етнографія, святині.

На виставці представлені географічні карти та атласи, книги, в тому числі французького вченого мандрівника, картографа, орієнталіста, винахідника і дипломата Мелхіседеха Тевенота, голландського мандрівника Йохана Ньюхофа, який писав про свої подорожі до Бразилії , Китаю і Індії, англійського проповідника та дипломата Джона Карна, французького єзуїта Філіпа Авріла з місії до Китаю, що відбулася наприкінці XVII століття, перший в Речі Посполитій польськомовний географічний словник Іларіона Карпінського, книги про морські подорожі, написані різним авторами в ХІХ ст. Виставку доповнюють поштівки та фото ХІХ ст. з видами різних міст, путівники по музеях поч. ХХ ст.

Вхід на відкриття – вільний, у інші дні – за квитками музею.
Виставка відкрита до відвідування 18 квітня 2019 р.
щодня, крім вівторка, з 10 до 17 год.
за адресою: вул. Лаврська 9, корпус 9 (на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника)
Тел.: (044) 280-79-76


Вік

10+


Вартість

Дорослий квиток: 30 грн
Дитячий квиток : 10 грн
Студентський квиток: 20 грн


Телефон

+380 (44) 280 79 76
+380 (44) 280 22 10
+380 (44) 280 78 43


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Корпус 9

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра». Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської Лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.