Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Тарас Компаніченко: "Пісні Української революції"

Тарас Компаніченко: "Пісні Української революції"


23 травня о 19:00 у Музеї книги і друкарства України відбудеться урочистий захід до 140-річчя з дня народження Симона Петлюри та концерт народного артиста України Тараса Компаніченка із презентацією музичного альбому «Пісні Української революції».

22 травня 2019 року виповнюється 140 років від дня народження державного та громадсько-політичного діяча, журналіста, літературного і театрального критика, уродженця Полтави, Головного Отамана військ і флоту Української Народної Республіки Симона Петлюри.

"Він повертається як символ боротьби за незалежність України. В час, коли українці знову, як і сто років тому, захищають свою свободу зі зброєю в руках, знову, як і сто років тому, від того ж ворога – Росії, Петлюра повертається до українців із забуття, і безмежного інформаційного моря брехні про нього", - вважає Голова Українського інституту національної пам’яті Volodymyr Viatrovych.

"Твори, що увійшли до альбому "Пісні Української революції" – це частка моєї тридцятилітньої праці пошуку правдивих музичних пам'яток про ту, унікальну своїм національним пробудженням, епоху. Усі ці твори були активно співані на великих і малих сценах України в часі 1917-21 років. Їх співали на воєнних позиціях, на шикуванні військ; вони співались кобзарями, артистами-бандуристами, оперними співаками, просвітянськими, військовими, студентськими хорами, Українською Республіканською Капелою та Українським Національним Хором. Багато творів були забуті і не звучали в Україні майже століття”, - розповідає музикант, кобзар, лідер гурту «Хорея Козацька» Taras Kompanichenko.

Завантажити альбом можна на сайті Українського інституту національної пам'яті або за цією ланкою: http://bit.ly/2Htmicr

Музей книги і друкарства України знаходиться за адресою:
м.Київ, вул.Лавська 9, корпус 9
Телефон для довідок : (044)280-79-76


Вік

14+


Вартість

квиток: 80 грн


Телефон

+380 (44) 280 79 76
+380 (44) 280 22 10
+380 (44) 280 78 43


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Корпус 9

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра». Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської Лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.