Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Таємниці виготовлення паперу

Таємниці виготовлення паперу


У продовження циклу родинних тематичних майстер-класів "Субота в музеї" завітайте всією сім`єю в суботу, 16 лютого на майстер-клас "Таємниці виготовлення паперу".


Кожен учасник зможе виготовити за давніми технологіями і забрати додому листок паперу. Ви запитаєте як? Із макулатури та різного за кольором непотрібного паперу, який ви ж подрібните, змішаєте з водою, виловите на рамку та відтиснете - вийде мокрий аркуш, який можна буде прикрасити. Ваш листок пройде кілька етапів створення. В давнину на це йшло багато часу та 30 різних операцій. А ви можете отримати результат всього протягом години.

Також наукові співробітники розкажуть про історію виготовлення паперу.


Вік

5+


Вартість

Вартість майстер-класу : 30 грн (+ вхідний квиток в музей)


Телефон

+380 (44) 280 79 76
+380 (44) 280 22 10
+380 (44) 280 78 43


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Корпус 9

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.