Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Святкова програма до Дня Києва в Музеї книги та друкарстваМузей книги і друкарства України щиро любить місто, в якому працює, і тому підготував святкову програму в своєму приміщенні на три дні, і ще на два дні на виїзді.

Усі заходи - виставка, лекції, бесіди, музейні ігри, майстер-класи - проводимо безкоштовно. За бажання можете підтримати музей внеском на благодійний рахунок.

Майстер-класи "Папірня" (ручне виготовлення паперу), "Гратаж" (воскографія, напрямок графіки), "Скрипторій" (українська каліграфія гусячим пером), які проводимо в рамках святкової програми, є нашими незмінними хітами, які цікаві усьому складу родини, усім поколінням, а тому можна взяти участь усім разом.

Лекції та бесіди проводять яскраві особистості з кола науковців, яких завжди дуже цікаво послухати, дізнатися щось несподіване і дуже надихаюче.

Ігри допоможуть осягнути дивовижні зразки прадавнього мистецтва книги і не лише. Наші найменші гості вже чули про золото скифів, античні скарби у глеках, таємниці варязьких печер. Чи про бібліотеку Ярослава Мудрого, корону Данили Галицького, скарби запорожців і бартка Довбуша, кримську святиню - золоту колиску. Про які несподівані Київські знахідки можете пригадати? Про всі ці скарби складають легенди, пишуть романи та знімають фільми, а пошуки перетворюються в детективні розслідування.

В умовах, коли експозиції музеїв розібрані і заховані у безпечні місця, побачити якісь цінні артефакти - велика удача. Наша виставка "Київські хроніки" є саме такою удачею для наших відвідувачів у ці п'ятницю-неділю. Після святкової програми ці музейні предметим повернуться до свого сховку.


Вік

4+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 280 79 76
+380 (44) 280 22 10
+380 (44) 280 78 43


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Корпус 9

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра». Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської Лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.