Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Свята Україна Олеся Бердника: Творчість яка надихає

Свята Україна Олеся Бердника: Творчість яка надихає


25 січня, у суботу, о 16-00 в рамках виставки "Свята Україна Олеся Бердника" відбудеться авторська програма пані Валентини Бердник-Сокоринської "Творчість яка надихає".

Дружина письменника розповість, як зустріч з творчістю Олеся Бердника змінила її власне життя і представить роботи і діяльність людей, які в своїй творчості надихаються ідеями Олеся Бердника. У рамках заходу відбудеться  виставка ляльок-мотанок, створених ученицями пані Валентини за мотивами образів з творів Бердника.

Також майстриня відпрезентує нову колекцію своїх власних ляльок (і їх можна буде придбати).

До речі, на заході буде Олег Земнухов із своїми прекрасними королівськими черевичками, так що хто хоче обновки до весни - можна буде комфортно приміряти і придбати або замовити. Або принаймні потримати в руках і гарненько роздивитися :)

Вхід на захід - за квитками Музею книги і друкарства України.

Вартість квитка - 30 грн.

Квитки на територію Лаври купувати не потрібно - просто кажете на головному вході, що йдете на виставку в Музей, і охорона пропустить.


Вік

14+


Вартість

Дорослий квиток: 30 грн
Пільговий квиток: 10 грн


Телефон

+380 (44) 280 79 76
+380 (44) 280 22 10
+380 (44) 280 78 43


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Корпус 9

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра». Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської Лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.