Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Ростислав Семків: "Енеїда" Котляревського: від жарту до шедевру

Ростислав Семків: "Енеїда" Котляревського: від жарту до шедевру


20 лютого о 18:00 запрошуємо на лекцію Ростислава Семківа «“Енеїда” Котляревського: від жарту до шедевру».

Перша зустріч у виставковому просторі «Котляревський і сучукрліт» буде пов’язана зі знаковим текстом, що започаткував нову українську літературу, – поемою «Енеїда» Івана Котляревського.
Літературознавець, письменник, кандидат філологічних наук, викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія» Ростислав Семків розповість про світовий контекст, у якому постав твір українського класика, роль бурлеску у вітчизняній літературі та проекцію «Енеїди» на сучасність.

Хочете дізнатися, у який спосіб те, що починалося як жарт, перетворилося на підривну й дисидентську діяльність? Чому «Енеїда» Котляревського стала справжнім національним епосом, що виконував державницьку функцію в умовах відсутності української держави? Як гумор та іронія можуть чинити опір політичній системі? Приходьте на лекцію Ростислава Семківа до Музею книги і друкарства!

Адреса музею: вулиця Лаврська, 9.

Вхід на захід – за квитками музею.

Вартість квитка – 30 грн (для студентів 20 грн).

Музей розташовано на території Києво-Печерської лаври, але квитки для входу в лавру купувати не потрібно: на головному вході впевнено повідомляйте, що йдете на виставку до музею, і охорона пропустить.


Вік

15+


Вартість

Дорослий квиток: 30 грн
Для студентів: 20 грн


Телефон

+380 (44) 280 79 76
+380 (44) 280 22 10
+380 (44) 280 78 43


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Корпус 9

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра». Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської Лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.