Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Презентація збірки "Фонтан казок. Сучасні українські казки"

Презентація збірки "Фонтан казок. Сучасні українські казки"


Чудова новина! Автори збірки "Фонтан казок. Сучасні українські казки" завітають на фестиваль Азбукове Королівство Магів і Янголів.Країна Драконів.

Записуйте дату і час і неодмінно заплануйте прийти – 19 жовтня, 14:00.


Де це буде? Музей книги і друкарства України (м. Київ, вул. Лаврська, 9), зал 4.

Хто з авторів буде? Іван Андрусяк, Юлія Вротна (Yuliya Vrotna), Дарина Сингаївська (Daryna Synhaivska), Сашко Дерманський і Галина Малик (Halyna Malyk Malyk).

Чому ця збірка надзвичайно важлива для України?
Бо це перша антологія авторських казок сучасних українських дитячих письменників. Збірка нещодавно здобула нагороду "BookForum Best Book Award-2019" у номінації "Література для дітей від 6 до 8". Бестселер Книжкового Арсеналу і Форуму видавців.

Вхід на подію – за квитками музею

Які казки ви знайдете у цій книжці?

Казки, зібрані в цій книжці, створили сучасні українські казкарі — як найкращі, яких ви добре знаєте і книжками яких давно зачитуєтеся (ось лише кілька імен: Сашко Дерманський, Леся Воронина, Юрій Винничук, Зірка Мензатюк, Олег Чаклун,
Богдана Матіяш, Катерина Штанко, Ірен Роздобудько…), так і ще юні, але дуже-дуже цікаві й талановиті.
Тож із цією книжкою ви не лише з головою поринете у неймовірні казкові пригоди — у справжній фонтан казок, а й дізнаєтеся про те, яка вона — сучасна українська казка. Народжена із глибоченних народних традицій — і водночас по-сучасному яскрава, різноманітна, ефектна й іронічна.

 


Вік

6–15


Вартість

Дитячий : 20 грн
Дорослий: 50 грн


Телефон

+380 (44) 280 79 76
+380 (44) 280 22 10
+380 (44) 280 78 43


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Корпус 9

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра». Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської Лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.