Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Презентація книги фото проекту "Якби не війна"

Презентація книги фото проекту "Якби не війна"


Ідеї, які втілюються в життя, не є випадковими. Значить - це потрібно! Для певного розуміння, для висновків, для правильних та необхідних уроків життя.

"Фото проекту "Якби не війна" вже три роки. Аж не віриться! І він нас не відпускає, або ж ми його не хочемо відпустити. У 2016 році в цей час ми знімали один з блоків фото проекту, в 2017 році – мандрували прекрасними містами України, розповідаючи неймовірні історії про наших Героїв сучасності, в 2018 році – виставка «Якби не війна» жила для мешканців Львівщини.
І ось – 2019 рік, який не стане виключенням в житті нашого проекту. Куди ж ми без відважних і сміливих жінок та чоловіків, їх героїчних матерів та люблячих дружин!"

Історії Героїв сучасної війни – війни за свободу та незалежність, за волю та єдність, за цілісність та світле майбутнє нашої України.

Історії, які вражають та надихають, які не дають можливість забути, завдяки кому ми живемо в спокійних та мирних містах. Воїни, які віддали своє життя та здоров’я за кожного з нас, які продовжують захищати та боронити наш мир та спокій….І кожне переживання та емоція, посмішка матері та сльоза дружини, біль та молитва, спогади побратима, розповідь про найстрашніші бої – всім цим дихає та живе книга "Якби не війна".

Музей книги і друкарства України запрошує всіх бажаючих, старих та нових друзів, Героїв, всіх небайдужих, кому ще й досі цікавий цей проект, на презентацію саме книги фото проекту "Якби не війна", яка відбудеться 14 квітня 2019 року о 13:00.

Зверніть увагу, що вхід за музейними квитками (30 грн – дорослий, 20 грн. – студентський, 10 грн. – пенсійний і дитячий, по посвідченню УБД – безкоштовно (такі правила музею).


Вік

16+


Вартість

За музейним квитком : 30 грн


Телефон

+380 (44) 280 79 76
+380 (44) 280 22 10
+380 (44) 280 78 43


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Корпус 9

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра». Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської Лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.