Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Міжнародний день захисту дітей в МКДУ

Міжнародний день захисту дітей в МКДУ


До Міжнародного дня захисту дітей Музей книги і друкарства України підготував програму, цікаву для усієї родини.

Музейне середовище відновлює. Щиро віримо, що і знайомство з півником в ілюстраціях Надії Лопухової до казки "Колосок", і спільне читання оповідання Олега Ольжича "Рудько" про життя та пригоди півника у сільському дворі, а особливо власна творчість з написання історій під враженням від побаченого і почутого протягом часу в музеї мають певний арт-терапевтичний вплив. 

На завершення будете мати можливість насолодитися живим звучанням класичних музичних творів на нашому роялі - завдяки майстерному виконанню щирого друга нашого музею Кирила Чинчевого.


Вік

0+


Вартість

для дітей, студентів, пенсiонерiв, інших пільгових категорій: 30 грн
для дорослих: 70 грн


Телефон

+380 (44) 280 79 76
+380 (44) 280 22 10
+380 (44) 280 78 43


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Корпус 9

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра». Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської Лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.