Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Літні забави Азбукового Королівства

Літні забави Азбукового Королівства


У День захисту дітей запрошуємо усіх охочих на дитячий фестиваль Літні забави Азбукового Королівства у Музей книги і друкарства України.


На вас чекатиме створення велетенської книжкової ілюстрації з викладачами та учнями освітньо-культурного центру "Дивосвіт" Деснянського району.


На зустріч зі своїми маленькими читачами та їх батьками прийде ваша улюблена письменниця Оксана Кротюк, і розповість про магію творення книжки!


Також до нас завітає дитячий ансамбль "Цвітень" при національному народному хорі ім. Григорія Верьовки. Де "Цвітень" - там завжди весело і пізнавально, адже всі поринають у захопливий світ дитячого ігрового фольклору. Кругові танки, ігри паралельними лавами , народні притчі та танці.


Корисно завітати і тим, хто присвятив часточку себе вихованню молодого покоління, адже будуть представлені видання експедиційних матералів з CD дисками із записами колискових, веснянок, ігрових приспівок.


А ще ваші улюблені, а також нові майстер-класи від працівників Музею.

Чекаємо на Вас 1 червня о 14:00! Вартість участі у святі 30 грн./особа. Телефон для довідок і бронювання квитків - (044)280-79-76!


Вік

5+


Вартість

Вхідний квиток : 30 грн


Телефон

+380 (44) 280 79 76
+380 (44) 280 22 10
+380 (44) 280 78 43


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Корпус 9

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра». Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської Лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.