Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Хрещенський вечір при свічках. Святочні ворожіння з Громовицею

Хрещенський вечір при свічках. Святочні ворожіння з Громовицею


18 січня, у Хрещенський вечір, традиційно закінчувалися "ворожильні святки", спеціальні дні, коли можна було дізнатися свою долю. У звичайні дні люди ходили до ворожбитів чи мольфарів, щоб дізнатися про своє майбутнє, а в Хрещенський вечір, розповідають, сама Доля ходить по землі, і якщо її ґречно закликати — то вона може повідати, що чекатиме протягом року.

Тож приходьте почарувати, поворожити, закликати свою Долю на грядущий рік і дізнатися, що вас чекає.

Заодно Громовиця Бердник  розповість про свою книгу "Знаки карпатської магії" — як вона писалася та чому саме мольфари стали її героями.


Спеціальна гостя вечора — Олена Чародія, віщунка та воржбитка, одна з авторок колоди архетипальних карт "Слов’янські Боги". В чотири руки всім бажаючим наворожать 2020 рік.

Вхід на захід за квитками музею.

Персональне річне ворожіння — оплата по серцю (донейшн).

І звісно, бажаючі зможуть придбати "Знаки карпатської магії", отримати в подарунок автограф та карту-пораду від персональної колоди, створеної за ілюстративним матеріалом книги.


Вік

14+


Вартість

Дорослий квиток: 30 грн
Дитячий квиток : 10 грн
Студентський квиток: 20 грн


Телефон

+380 (44) 280 79 76
+380 (44) 280 22 10
+380 (44) 280 78 43


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Корпус 9

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра». Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської Лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.