Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Чотирилапі на війні - презентація книжок Олени Мокренчук

Чотирилапі на війні - презентація книжок Олени Мокренчук


А кому нова книжка про війну? Свіженька, тільки-но з друку, ще ніким не читана! "Афінка з "Куби"" - про дії 72 омбр під Старогнатівкою, Білою Кам'янкою, Докучаєвськом, Авдіївкою; наступна після "Аліски", друга з серії "Живих історій війни". Про реальних людей та справжні події - але адаптована для дитячого сприйняття, тож і про фронтове життя розкаже, і дитячу психіку не поранить. Авторка дуже старалась про болючі для нас речі - бойові дії, загибель кращих друзів - розповідати акуратно, але правдиво.

"Дорогі побратими мої, це книга про вас, для ваших дітей і близьких, для презентацій в школах та й просто для пам'яті, як воно все було. Як завжди, книга ілюстрована справжніми фото, тож є варіант десь там і себе побачити на світлині. Чекаємо на зустріч з вами!"

Зустріч відбудеться в рамках виставки Жити. Історії війни. Художньо-літературна виставка учасників АТО

Музей книги і друкарства України розташований у Києві на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника (вул. Лаврська, 9, корп. 9).

Телефони для довідок (044) 280-79-76.

Вхід за квитками Музею:
Дорослі 30грн,
Студенти 20 грн,
Діти, пенсіонери - 10 грн.
Учасникам бойових дій вхід вільний.


Вік

Батькам


Вартість

За квитками музею : 30 грн


Телефон

+380 (44) 280 79 76
+380 (44) 280 22 10
+380 (44) 280 78 43


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Корпус 9

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра». Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської Лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.