Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Азбукове Королівство Магів і Янголів

Азбукове Королівство Магів і Янголів


12-14 жовтня VІІІ Фестиваль української дитячої книги "Азбукове Королівство Магів і Янголів" запрошує вас до затишних посиденьок на горищі колишньої друкарні Києво-Печерської лаври.

3 дні фестивалю будуть наповнені історіями: хай вони будуть власними і неповторними, позиченими, які чимось запам’яталися і не відпускають, хай вони будуть створеними разом. Особлива пропозиція для невгамовних фантазерів: в межах фестивалю триватиме "Аукціон музейних ідей"!

У просторі свободи ви і ваша дитина зможете обрати, що кому до смаку.

Майстер-клас з атрибуції стародруків "Таємниці давніх книжок" від Валентини Бочковської, директора Музею, дасть можливість зануритися в тексти книг, яким більше 300-400 років. Кожен відвідувач зможе на короткий час відчути себе справжнім дослідником і не лише доторкнутися до найдавніших книг, а й спробувати прочитати їх та відкрити їхні таємниці.

В імпровізованих майстернях книголюби та книголюбчики долучаться до магії створення книги. Майстер-клас "Скрипторій" познайомить з історією виникнення абетки, типами давнього письма – уставом, півуставом, скорописом; ви також зможете більше дізнатися про матеріали, за допомогою яких створювали рукописні книги.

У "Музейній папірні" ви ознайомитеся з історією виникнення паперу, з процесом його виготовлення і зможете зробити папір власними руками.

"Лаврська друкарня" подарує можливість відчути себе помічником першодрукаря, побачити, як друкували в давнину зі спеціальних друкарських форм на верстаті, і зробити власний відбиток.

На майстер-класі "Мармурування" ви зможете осягнути секрети одного з давніх способів декоративного оздоблення книжкової оправи і створите власну. У творчих майстернях Музею ви зможете зробити вітальні листівки, закладки для книг, які стануть приємним нагадуванням про чудово проведений час.


Для тих, чий девіз: "Жодного дня без пригод!", шукачів таємничих скарбів та пригод підготували купу цікавих ігор та квестів:

  • 3 квести для справжніх книголюбів "У пошуках музейних скарбів" (від 5 до 9 років; від 9 до 12 років; від 12 років);
  • гра "Розпізнай герби друкарів України", який дасть можливість не тільки відчути себе дослідником-геральдистом, але й ознайомитися з короткою історією власників гербів, друкарень та видань, здійснених у них);
  • гра "Добери назву професії творців старовинної книги" - загадка, відгадуючи яку ви дізнаєтеся про процес створення стародруків багато несподіваного і цікавого;
  • гра "Школа давнього друкаря" дасть можливість відчути себе підмайстром Івана Федорова;
  • гра "Меморі" - хороший спосіб перевірити власну пам'ять та потренувати її.


Програма фестивалю формується, слідкуйте за оновленнями на сторінках Музею книги і друкарства України в соціальних мережах:
https://www.facebook.com/Books.and.Printing.Museum/
http://vuam.org.ua/uk
та сторінці фестивалю "Азбукове Королівство Магів і Янголів" на Facebook:
https://www.facebook.com/Фестиваль-дитячої-книги-Азбукове-Королівство-Магів-і-Янголів


Вік

5+


Вартість

дорослий денний вхідний квиток: 30 грн
студентський денний вхідний квиток: 20 грн
дитячий, пенсійний денний вхідний квиток: 10 грн


Телефон

+38 (044) 280-66-23
+38 (044) 280-79-76


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Корпус 9

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.