Музей популярної науки і техніки "Експериментаніум"Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум» − місце, де наука стає цікавою!


Хочете перевірити електропровідність різних предметів, запустити хмару під стелю, намалювати візерунок маятником? Може, мрієте посидіти за кермом справжньої пожежної машини, розібрати модель людини на запчастини? Усе це можна зробити у Музеї популярної науки і техніки «Експериментаніум»!

Музей «Експериментаніум» – це навчально-розважальний центр для дітей та дорослих. Постійна експозиція Музею «Експериментаніум» налічує більше 250 інтерактивних експонатів і присвячена механіці, оптиці, електриці, магнетизму і акустиці. Окрім цього, у нас є анатомічний відділ, відділи «Таємниці води» та «Новітні технології». Також у Музеї ви знайдете оптичні ілюзії, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти.

З інтерактивними експонатами відвідувачі власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, створюють блискавку, змушують літати магніт і навіть зазирають у нескінченність. Тільки простягніть руку, щоб ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути, і ти на власні очі побачиш, як працює фізичний закон, про який ішлося на шкільних уроках.

Кожен експонат супроводжує опис, який пояснює, як експонат працює і що демонструє. Тому ви можете гуляти Музеєм самостійно. Але якщо вам щось незрозуміло – допоможуть екскурсоводи. Окрім екскурсій, вони також влаштовують видовищнінавчально-розважальні шоу, які не залишать нікого байдужим.


Для школярів «Експериментаніум» проводить тематичні шкільні екскурсії, під час яких детально розглядають окремі теми: електрика та магнетизм, природа звуку, світло та колір. Разом з учителями  проводяться інтегровані уроки з різних предметів, лабораторні роботи відповідно до навчальних програм, гуртки з хімії та фізики.


Окрім всього цього, Музей організовує дитячі дні народження. Свято проходить у формі захопливого квесту за оригінальним сценарієм. У нашому арсеналі 20 сценаріїв на будь-який смак.

Для тих, кому захочеться продовжити експериментувати вдома, у Музеї є магазин іграшок і цікавих подарунків, в якому можна придбати набори для експериментів та творчості, настільні ігри, конструктори, пазли та енциклопедії для дітей різного віку.


А якщо ви зголодніли під час екскурсії – на території є затишне кафе, де можна швидко і смачно перекусити.

Завітайте до Музею і відчуйте науку на дотик!
Час роботи

Вт–Пт 09:30–19:00, Сб–Нд 10:00–20:00.


Квитки

Діти до 3 років: Безкоштовно
Діти від 3 до 16 років (вт-пт): 175 грн
Діти від 3 до 16 років* (вихідні та свята): 210 грн
Дорослі (вт-пт): 190 грн
Дорослі (вихідні та свята): 230 грн
Сімейний квиток (мама, тато і 2 дитини) (вт-пт): 620 грн
Сімейний квиток (мама, тато і 2 дитини) (вихідні та свята): 730 грн
Квиток «2+1» (мама, тато і дитина, або дві дитини і дорослий) (вт-пт)): 495 грн
Квиток «2+1» (мама, тато і дитина, або дві дитини і дорослий) (вихідні та свята): 620 грн
Пільгові категорії громадян (люди з обмеженими можливостями, пенсіонери, учасники бойових дій) (вт-пт): 120 грн
Пільгові категорії громадян (люди з обмеженими можливостями, пенсіонери, учасники бойових дій) (вихідні та свята): 170 грн
Студентський (вт-пт): 175 грн
Студентський (вихідні та свята): 210 грн
Для студентів з посвідченням STUDENT ISIC (вт-пт): 175 грн
Для студентів з посвідченням STUDENT ISIC (вихідні та свята): 210 грн
Для вчителів з посвідченням TEACHER ITIC (вт-пт): 175 грн
Для вчителів з посвідченням TEACHER ITIC (вихідні та свята): 210 грн
Багатодітні сім'ї (вт-пт): 620 грн
Багатодітні сім’ї (вихідні та свята): 730 грн


Контакти

+380 (99) 256 71 27
+380 (96) 477 97 91
+380 (44) 383 73 54
experimentanium.kiev@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
проспект Степана Бандери, 6