Музей Кличко

Це унікальний проєкт, який несе в собі соціальну місію.

Відкриття музею, присвяченого досягненням легенд світового професійного боксу Віталія та Володимира Кличко - один з інструментів стимулювати бажання молоді до ведення здорового способу життя та зміцненню національного духу. Наші легендарні чемпіони презентували музею свої ексклюзивні трофеї, які може побачити кожен відвідувач виставки.

Особливістю музею є мультимедійне шоу, для створення якого були залучені німецькі фахівці.

Відвідувачі можуть зануритися в атмосферу спортивного духу і заново пережити найяскравіші моменти з кар'єри легендарних українських чемпіонів. Відчути, як важлива підтримка сім'ї та наскільки міцний зв'язок між братами, дізнатися, як віра у власні сили, самовіддана і наполеглива праця перетворює мрії в реальність.

Фільм і ультрасучасне мультимедійне шоу, яке транслюється на інтерактивних екранах у рамках кожної екскурсії, підготував відомий український продюсер і режисер Сергій Долбілов, який зняв понад 20 документальних стрічок про братів Кличків.

У рамках соціальної програми проєкту для школярів проводяться безкоштовні екскурсії . 

Також відвідувачам музею запропонований широкий асортимент сувенірної продукції, присвяченої братам Кличкам. Для зручності покупців сувенірну атрибутику можна буде придбати як в самому музеї, так і на офіційному сайті klitschkomuseum.com

Екскурсії до музею безкоштовні. Для оформлення заявки на візит вам необхідно залишити свої особисті дані, вибрати доступну дату візиту та час, вибрати кількість гостей згідно доступної кількості на сайті klitschkomuseum.com.


Час роботи

Ср–Нд 10:00–18:00.


Квитки

Безкоштовно


Контакти

+380 (99) 102 44 48
+380 (97) 225 59 86
klitschkomuseum2014@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Велика Васильківська, 55

Як дістатися?

МЕТРО "ОЛІМПІЙСЬКА"

МЕТРО "ПАЛАЦ СПОРТА"