Музей становлення української націїПерший в Україні сучасний інноваційний музей української історії.


Чим здивує музей відвідувача?

100 фігур видатних українців від Княгині Ольги до Джамали. Всі історичні сюжети в музеї відтворені за описами істориків і підтверджені науковими організаціями. Зовнішній вигляд історичних постатей, їхній вік та одяг відповідають тому часу, коли відбувалась подія, показана в сюжеті, або тому періоду, коли вони були на піку своєї слави чи в період найбільшого піднесення. Тепер кожен на власні очі зможе побачити як виглядали козаки, Тарас Шевченко, Леся Українка, Степан Бандера та інші відомі реформатори української нації.

 25 сюжетних композицій, де кожну інсталяцію супроводжує інтерактивний аудіо та відео контент, запахи, пристрої віртуальної реальності, що дає відвідувачу відчути атмосферу епохи, в якій він перебуває. Лише за 1,5 ­­- 2 години в захоплюючому мультимедійному 5D форматі можна ознайомитися з багатовіковою історією української нації, що дозволить належно оцінити її місце в родині європейських народів.

  • MuseumSelfie в кожному сюжеті;
  • Дитячий простір. В кожній експозиції є контент, що цікаво читається та легко запам’ятовується дітьми;
  • 24 діорами в форматі 3D;
  • Всі експозиції зроблені на підставі історичних досліджень, підтверджених істориками, археологами та іншими вченими.


Унікальність музею

Всі герої зібрані в сюжети, об'єднані спільною визначною історичною подією.

Кожен сюжет має інформаційні стенди, де викладені факти про внесок тих чи інших історичних осіб в світову культуру і історію.

Всі інсталяції супроводжує інтерактивний аудіо і відео контент, який занурює глядача в атмосферу відповідної епохи.


Національний масштаб

Команда залучила до створення музею 37 вчених, 40 наукових організацій, 53 музеї, значну кількість культурних та громадських організацій. Всі вони брали участь у розробці та наповненні експозицій музею. Спільні зусилля окремих людей та організацій з усіх куточків Україні вивели музей на рівень національного проекту. 

 
Час роботи

Пн 10:00–19:00, Вт–Пт 10:00–17:00, Сб–Нд 10:00–19:00.


Квитки

Дитячий квиток: 200 грн
Дорослий квиток: 250 грн
Соціальний квиток: 150 грн


Контакти

+380 (99) 015 02 52
museumsun@ukr.net


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 27

Як дістатися?

Громадським транспортом від ст. м. "Арсенальна": 5-7 хвилин тролейбусом № 38, автобусом № 24, маршрутками №№470, 520, 527 до зупинки "Національний музей історії України у Другій світовій війні" (кінцева).

Пішки від ст. м. "Арсенальна" - 15-20 хвилин.