Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Освітні програми для дітей в Музеї наукиНаукові покази та шоу для дітей в Музеї науки МАН.

Доступні безкоштовно для всіх відвідувачів музею.


Ви станете головним учасником неймовірних наукових відкриттів і явищ. Кліпати заборонено, бо можете пропустити щось надважливе!

Розклад програм доступний на сайті https://sciencemuseum.com.ua/ua/children/gid/1

 

Шоу високих напруг представляє…

Щосуботи та щонеділі

11:30, 13:30, 15:30,17:30, 19:30

Котушку Тесли! Блискавки всередині музею, що слухаються наших інтерпретаторів. Ви чули мелодії, які грають блискавки? Навіщо потрібен змінний струм? Що таке висока напруга?


Пінне шоу

Щосуботи та щонеділі

10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30

Про неймовірну структуру матеріалів і речовин з бульбашками. Кожен зможе торкнутися ніжної делікатної піни, яку ми "вирощуємо" в музеї впродовж дня. Чи буває піна тверда? Чи вся вона тане? Чи мильна бульбашка - це також піна?


Заняття для дітей по вихідних днях

Доторкнися до науки, експерементуй, досліджуй. Як мислить науковець? Навіщо ставити питання? З чого це зроблено? Як це працює? Маєш подібні питання - ми допоможемо знайти (а може і винайти) відповіді. 

Заняття англійською мовою за методикою CLIL

Заняття, що поєднує в собі вивчення англійської мови та опанування певної галузі науки, представленої в музеї. Учасники матимуть змогу отримати нові знання з фізики, хімії, оптики, астрономії, географії, історії тощо та покращити свій рівень володіння англійською мовою. Вивчення мови у контексті певної дисциплни сприяє розвитку зацікавленості та активному використанню мови на практиці. 

Всі учасники отримують навчальні матеріали, які вони використовуватимуть під час заняття і після нього, а також поступ до інтерактивних завдань та матеріалів для вивчення та закріплення отриманих знань англійською мовою.

Родинні заняття 

Теми наших занять адаптовані для спільного обговорення в сім’ї. Саме спільне дослідження світу науки стане найбільш ефективним для всіх учасників. Заняття складається з пізнавальної та експериментальної частин.

"Швидше, вище, сильніше!" На родинному занятті ми разом зможемо зрозуміти хто: діти чи дорослі? Порівняємо реакцію на звук, вміння тримати рівновагу, силу. З’ясуємо причини таких показників. Поговоримо про ваші улюблені сімейні види спорту.

"Моє тіло. Знайомство." Людина - це головоломка. Який дивний світ знаходиться під нашою шкірою? Як працюють інстинкти? Чому людські пращури втрачали шерсть? Які причини різноманіття голосів? Приходьте, і ми роздивимось під мікроскопом всю родину!


Вік

5+


Посилання


Адреса

Київ
вул. Академіка Глушкова 1 (ВДНГ), Павільон №23