Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Презентація гри-прогулянки #суперКиїв

Презентація гри-прогулянки #суперКиїв


Гуляти Києвом - одне задоволення! Чи під сонцем чи по снігу, а якщо взути хороші гумачки - то й по калюжах!

 

У цьому місті цікаво розглядати грандіозні будівлі та маленькі зморщені будиночки, видряпуватись вгору узвозами, а потім легко збігати вниз... Але є найцікавіше заняття - нишпорити!

Знаходити дворики, закапелки і цікавинки - оцим справді захопливо займатись, а потім гордо розповідати про це друзям, вражаючи їх міськими легендами та неймовірними історіями.

 

Саме тому організатори придумали гру-прогулянку #суперКиїв!

Вона створена саме для допитливих дітлахів, яким хочеться разом із батьками дослідити кожен закуток улюбленого міста, побігати вуличками і дізнатися багато нового!

 

Що в коробці?

  • Мапа

На ній центр Києва, визначні місця і загадкові місцини від Гіда в капелюшку. Їх аж 16, і кожна особлива, зі своєю цікавою, загадковою, а то й містичною історією.

  • Memory-game

Кожне місце з путівника стало частиною веселої гри, яка тренує пам’ять і уважність, а ще допомагає запам’ятати неймовірну прогулянку.

  • Наліпки

Чудові наліпки зроблять прогулянку інтерактивною - позначайте місця, які уже відвідали, ті, що сподобались, і ті, які хочеться показати друзям або ж відвідати ще раз.

  • Сертифікат

Магічна картка, що дарує знижку 10% на кльові прогулянки Києвом зі справжнім Гідом у капелюшку від Walk&Talk.

  • Сюрприз

Пройдений маршрут приведе до найзатишнішої книгарні-кав’ярні "МоЯ Книжкова Полиця", а заповнена карта стане сертифікатом, що дарує смачний сюрприз.

 

Отже, 20 грудня відбудеться суперпрезентація суперКиєва! Запрошуютсья всі бажаючі о 18:30 на Пушкінській, 7. На презентації ви зможете познайомитись зі справжнім Гідом в капелюшку, першими придбати коробочку (до речі, за привабливою ціною!) та почати подорож там, де вона й завершиться:)

 

Деталі на сторінці заходу у Facebook.


Вік

6+


Телефон

+380 (66) 772 10 02


Посилання


Адреса

Київ
вул. Пушкінська, 7