Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Читанка з автором: Катя Бабкіна "Гарбузовий рік"

Читанка з автором: Катя Бабкіна "Гарбузовий рік"


Усі речі оживають і лепечуть - чи то в дитячій уяві, чи то й насправді, просто ми не розуміємо. І такі дивні бувають розмови між гарбузом, велосипедом та круком... Цікаві історії про щоденні клопоти, якими переймаються мешканці садиби в місті - птахи, овочі, тварини, іграшки, автомобілі, візки, тощо.

 

Цієї суботи Kateryna Babkina почитає "Гарбузовий рік" у Книгарня-кав'ярня "Моя книжкова полиця".

З цією книжкою Катя дебютувала як дитячий автор, згодом вийшла друга книга "Шапочка і кит". Обидві залучають читача до соціальної акції - по 5 грн з кожного примірника перераховуються на благодійність. 

 

Катерина Бабкіна одна з найактивніших авторок наразі в Україні - вона пише прозу, поезію, дописує в онлайн та друковані часописи, виступає на радіо, багато постить в соцмережах. Така позиція допомагає акцентувати суспільні проблеми і залучати широку аудиторію до їх вирішення.

А ще Катя харизматичний та цікавий оповідач! Тому читанка сподобається і запам’ятається дітлахам, а тим паче, коли й історії такі незвичайні і добрі. Приходьте слухати "Гарбузовий рік", поки зима ще трохи відступила і всі гарбузи не померзли:)


Вік

3–8


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (66) 772 10 02


Посилання


Адреса

Київ
вул. Пушкінська, 7