Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Новий набір 2016-2017 в бізнес-школу "MINIBOSS" Київ

Новий набір 2016-2017 в бізнес-школу "MINIBOSS" Київ


Ви вже вирішили, які знання і навички хочете дати вашій дитині? Танці? Малювання? Єдиноборства? Легка атлетика? Справді, всі ці заняття формують і розвивають дитину. Але є одна проблема.  

 

Чи задумувались Ви над тим, чому випускник школи, вступаючи до університету, на жаль, фінансово безграмотний! А тим більше він нічого не знає про себе, про свої кар'єрні переваги і тим більше про бізнес.

На жаль, в звичайній школі цього не викладають, а батьки сподіваються, що в університеті його навчать життя. Та, на жаль, молода людина, яка закінчила ВУЗ, виходить в світ з невеликим знанням про реальну економіку і підприємництво. Далі, вона просто чіпляється за кар'єрні сходинки, але не факт, що стане успішною.

 

Важливо знати:

  •  По-перше, що розкривати свої таланти і набути впевненості дитині потрібно починаючи з 6 років, а не в 22 (цьому є наукове обгрунтування);
  •  По-друге, характер лідера формується саме в дитинстві.

 

"MINIBOSS" робить дитину гарантовано успішною і щасливою. Краща дитяча бізнес-освіта для дітей та підлітків!

 

Діти 6-14 років навчаються реалізовувати проекти, вчаться лідерству, гнучкості розуму, самостійності, вмінню ризикувати і добиватися цілей. І вже з 6 років діти бізнес-школи роблять перші кроки в підприємництві, креативно вирішують нестандартні задачі, а в момент, коли прийде час вибору: стати найманим працівником або відкрити свою справу, однозначно будуть приймати рішення свідомо та відповідально.

 

Перше півріччя діти вивчають теорію в іграх і бізнес-кейсах. Друге півріччя - практика - створюють бізнес-проекти.

 

Діти генерують бізнес-ідеї, пишуть бізнес-план, створюють презентації, розвивають ораторські здібності, виступають на Форумі Соціально Відповідального Бізнесу (СВБ), де отримують свої перші гранти, на реалізацію своїх проектів, від відомих бізнесменів міста.

Кульмінація 1-го року навчання - Чемпіонат з підприємництва. Через рік навчання ви не впізнаєте своїх дітей! Відкритий, захоплений, відповідальний і впевнений в собі підліток - ось портрет випускника першого курсу Бізнес-школи MINIBOSS.

 

Реєстрація та запис на співбесіду проходить кожного дня за тел: (050) 472-17-17

Подаруйте своїм дітям гарантоване успішне і щасливе майбутнє!


Вік

6–14


Вартість

Перше пробне заняття: Безкоштовно


Телефон

+38 (50) 472 17 17


Посилання


Адреса

Київ
Спортивна площа, 1А, Creative Quarter, Gulliver B

Як дістатися?

від ст.м. "Палац Спорту"  4 хвилини