Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

IT-школа Main School запрошує дітей на навчання!

IT-школа Main School запрошує дітей на навчання!


Уявіть школу, в якій кожна дитина – це особистість. Школу, в якій гармонійний розвиток дитини поєднується з інформаційними технологіями та новітніми методиками навчання. Уявили?

А тепер повертайтесь в реальність, бо ця школа – Main School!

Учні вивчають:

  • Сучасні IT-технології: робототехніку, програмування, розробку сайтів та ігор, адміністрування комп'ютерів;
  • Основи розробки ПЗ: базове програмування, CSS, HTML, JavaScript, Python, Java, Arduino, C#, Cloud, Security, SocialNetworking, Digital Art;
  • Основи цифрової безпеки: безпека в мережі, соціальні мережі, антихакерство, захист інформації, адміністрування комп`ютера;
  • Фото і відеовиробництво: графічні та відеоредактори.

Окрім цього, викладачі Main School розвивають в дітях навички комунікації, креативність, тайм-менеджмент та критичне мислення. А ще допомагають учням реалізувати свій потенціал!

Адже вміти кодити - це тільки половина успіху. Важливо вміти презентувати себе та свою роботу,  генерувати ідею, зібрати команду, влучно розподілити обов’язки та маневрувати на хвилі трендів!

Унікальна програма IT-школи складається з 40 авторських курсів, які постійно оновлюються відповідно до сучасних трендів. В групах всього по 12 учнів! Таким чином, кожна дитина отримує максимум уваги та індивідуальний підхід.

Main School – це насамперед неперервний розвиток дитини та увага до її думки. Це IT-технології кожен день, цікаві уроки в ігровій формі та купа корисних знань!

Дізнавайтесь більше на сайті https://mainschool.com.ua/it-school/ та приходьте на навчання. До речі, у вересні ви отримаєте знижку 10%!

IT-школа Main School чекає саме на вас!


Коли

Пн–Пт 09:00–18:00.


Вік

8–15


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (66) 410 28 58


Посилання


Адреса

Київ
вул. Голосіївська, 17, БЦ "Моріон", 7 поверх, Голосіївський район