Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Віртуальний день відкритих дверей! Цікаві та динамічні лекції, майстер-клас, зустріч і онлайн спілкуванняЛондонський університет мистецтв (UAL) в партнерстві з DonStream, офіційним представником UAL в Україні запрошує Вас взяти участь в серії онлайн-заходів, які будуть проходити 14 травня.

Дата: 14 мая 2021

Час: 15:30 - 18:00 за Києвом (GMT + 2)

Реєстрація: artstream.com.ua


Наші заходи відкриті для всіх, хто хоче здобути освіту в галузі мистецтва та дизайну або зробити кар'єру в творчих галузях. У вас буде можливість зустрітися з викладачем і координатором приймальної комісії UAL Карен Херд (Karen Heard) і нинішніми студентами UAL, відвідати майстер-клас про креативність і отримати цінні поради та рекомендації з портфоліо.

Наші вебінари призначені для всіх рівнів навчання - Підготовчі програми, Бакалаврат, Магістратура, і ви можете приєднатися до нас для участі в усіх або в окремій сесії. У вас буде можливість задати свої питання і отримати відповіді в інтерактивному режимі.

 

Розклад заходів (час вказано по Києву):

15: 30 - 15: 55 - «Знайомство з UAL»

Приєднуйтесь до фахівця відділу по зарахуванню міжнародних студентів Елли Девіс (Ella Davis), щоб дізнатися більше про 6 коледжів UAL і навчальних програмах університету. На цій сесії, яка буде проводитися спільно з «ДонСтрім», офіційним представники UAL в Україні, буде представлена ​​актуальна інформація і рекомендації по процесу подачі заявок.

 

16:00 - 16: 45 - «Зображення та розвиток креативності. Шлях ідеї».

Приєднуйтесь до Карен Хьорд (Karen Heard) на цьому вебінарі, присвяченому творчому мисленню та генерації ідей. Ця візуальна сесія присвячено вивченню процесів творчого мислення, які необхідні для розуміння підходу UAL до мистецтва і дизайну. Вебінар буде включати:

  • Створення концепції / ідеї, щоб продемонструвати, що ідеї і натхнення можуть виникати з чого завгодно
  • Візуальні ефекти для передачі та ілюстрації ідей, що виникають з несподіваних відправних точок, і взаємодії з більш широким колом дисциплін

Вебінар кидає виклик новим способам мислення і надихає на майбутнє.

 

16:45 -17: 15 «Створення портфоліо - підходи і можливості»

Разом з Карен Хьорд (Karen Heard), ви дізнаєтеся, що робить портфоліо сильним і як студенти можуть підійти до процесу створення портфоліо, щоб продемонструвати свої роботи.

Цей вебінар буде присвячений обміну ідеями та думками необхідними для розвитку вашого портфоліо. За своєю природою створення портфоліо схоже на стайлінг і створення образу: його потрібно адаптувати, враховувати всі особливості і ситуації і робити як за індивідуальним замовленням - це процес творчого мислення і відповідей на багато питань, такі як:

Для кого це? Що потрібно розкрити? Що є фокусом? Що йому потрібно для того, щоб встановилася зв'язок? А також багато інших питань, які потрібно розглянути крім цих ...

 

17:20 - 18:00 - «Знайомство зі студентами UAL - сесія і питань і відповідей»

 

Разом з Еллою Девіс ви отримаєте можливість зустрітися зі студентами UAL і задати свої питання про студентське життя! Почавши з огляду свого досвіду, наші студенти дадуть відповідь на питання про те, як це бути студентом UAL і жити і вчитися в Лондоні.

 

University of the Arts London займає 2-е місце в світовому рейтингу навчальних закладів по Мистецтву та Дизайну (QS World University Rankings 2021). University of the Arts London це:

Шість всесвітньо відомих коледжів, в яких викладають найбільша кількість предметів і дисциплін, за напрямками мода, мистецтво, дизайн, бізнес креативних індустрій, анімація, візуальні комунікації, медіа комунікації, доповнена реальність, реклама, кіно, фотографія, архітектура, інтер'єрний дизайн і багато інші. UAL - найбільший спеціалізований ВНЗ в світі. Тут навчаються понад 20 тисяч студентів з 110 країн світу.

Після заходу Ви можете звернутися до офіційного представника університету для вступу в UAL і підготовки до індивідуального співбесіди з Приймальною комісією.

 

Участь в вебінарах безкоштовна:

  • здійснюється за попереднім записом;
  • кількість місць обмежена;
  • мова спілкування англійська;
  • реєстрація обов’язкова  rtstream.com.ua

Вік

15+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
ОНЛАЙН